6 країн, які заплатять Вам тільки за те, що Ви будете там вчитися

У багатьох країнах з відмінною освітою є програми, за якими студентам з-за кордону не тільки оплатять навчання, переліт і квартиру, але ще і грошей дадуть – щомісячну стипендію, і її цілком вистачить на хороше життя.

Великобританія

Освіта в Великобританії вважається одною з кращих в світі і мало не найдорожчою. Але талановитим студентам з інших країн тут готові не тільки оплачувати освіту, а й давати цілком пристойні гроші на життя. Стипендії іноземцям пропонують близько 40 знаменитих університетів, включаючи Оксфорд і Лондонську школу мистецтв. Наприклад, стипендія на магістерську програму з економіки Оксфорда становить 20 тис. фунтів стерлінгів на рік.

А ще існує відома програма Chevening від уряду Великобританії, яка крім щомісячної стипендії та оплати навчання включає витрати на переліт і візу. Мінус програми в тому, що країну потрібно залишити через 2 роки після закінчення навчання.

Німеччина

Німеччина зацікавлена ​​в тому, щоб залучати до себе фахівців в деяких областях. Так, наприклад, в державній програмі академічних обмінів DAAD є окремі напрямки для тих, хто вивчає архітектуру, дизайн і економіку.

Програма DAAD підійде для тих, хто вже встиг отримати диплом в своїй країні, а тепер хоче підвищити свою кваліфікацію або повчитися суміжним дисциплінам – в Німеччині великий список вишів, які пропонують післядипломне навчання терміном до 2 років. І дуже часто таке навчання безкоштовне або цілком доступне за вартістю. Великий плюс участі в програмі в тому, що після закінчення навчання можна влаштуватися на роботу в Німеччині.

США

В багатьох країнах світу діє американська Програма Фулбрайта. Вона роздає стипендії молодим фахівцям не старше 30 років – тим, хто закінчив виш або вчиться на останньому курсі. Така програма дозволяє провести в США від 1 до 2 років, але після закінчення навчання обов’язково потрібно повернутися додому.

Франція

У багатьох країнах діє програма стипендій французького уряду, яка допоможе закордонним студентам продовжити навчання в магістратурі університетів Франції. Подавати заяву можуть студенти не старше 35 років, які вже закінчили виш або навчаються на другому курсі магістратури. Найбільші шанси у власників дипломів науково-технічних або інженерних спеціальностей.

Швеція

У Швеції діє стипендіальна програма Visby, по якій студентам оплачують навчання в кращих університетах країни і щомісяця дають хорошу стипендію. Грант дається на 1 рік, але якщо студент добре вчиться, його можна продовжити. Крім того, за програмою можна отримувати гроші ще протягом 5 місяців, якщо «пощастить» влаштуватися на неоплачуване стажування.

Нідерланди

Більше півсотні стипендій щорічно отримують наші студенти за голландською державною програмою Orange Tulip Scholarship ( «Стипендія оранжевого тюльпана»). У 2016/17 навчальному році в програмі беруть участь 18 вищих навчальних закладів країни.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector