6 ознак сильної, самостійної, незалежної особистості. Перевірте – може все це якраз про вас!

А ви колись помічали, що люди діляться на два типи? Одним дуже легко живеться в суспільстві. Вони дуже м’які, гнучкі… Усім з ними зручно і просто. А є інший тип. І подобається він далеко не всім… Хтось таких людей вважає занадто самовпевненими чи грубими, іноді їх навіть називають егоїстами. Але насправді за цим усім ховається сильна, самостійна, незалежна особистість.

І ось кілька ознак, що ви – саме така людина. 

Ви не любите надмірну слабкість

Доки хтось шукає тисячу й одне виправдання власним невдачам, ви продовжуєте впевнено рухатись вперед. Ви зацікавлені у прогресі й розвитку, вам хочеться шукати всі можливі шляхи, щоб досягти свого. 

Ви не відкриваєтесь кожному зустрічному

Ви тримаєте біля себе лише тих людей, що перевірені часом та життєвими перешкодами. Ви не ділитесь особистим з усіма, хто називає вас другом та і самі цим словом не розкидаєтесь. Поки хтось чекає чийогось схвалення чи порад – ви самостійно керуєте власним життям. А якщо ж хтось і ділиться непроханими порадами – все одно лишаєтесь на своєму шляху. 

Слова на вітер – це не про вас

У вашій голові завжди вирує добрий десяток різноманітних ідей, але ви вмієте розставляти пріоритети і доводити кожну справу до кінця. Тому у всьому маєте порядок. Вас мало цікавлять плітки та деталі чужого життя, а замість сумнівних балачок ви витрачаєте час на власний розвиток. Бо час – занадто дорогоцінний ресурс. 

Пошепки

Ви відмінний слухач 

Бо кожна сильна людина прислухається до будь-якого слова, сказаного підозріло чи даремно. Завдяки цьому ви володієте великою кількістю корисної інформації і точно знаєте, де її використати. 

Ви не чекаєте уваги чи схвалення

Та і друзів шукати не спішите. Якщо ви з кимось і спілкуєтесь, то, скоріш за все, це все відбувається не за вашої ініціативи. Вам добре живеться без надмірної уваги до власної персони, без компліментів та лестощів. Якщо ж ви відчуваєте, що людина намагається вам подобатися, видаючи себе за іншу особу – її точно не буде серед ваших контактів. 

Помилки для вас – можливість рухатись далі 

Ви знаєте, що в житті буває всяке, тому навіть найбільші незгоди не здатні вплинути на вашу впевненість. Ви сприймаєте кожну поразку як можливість стати кращою версією себе. І це ваша сильна сторона. 

Впізнали в цьому себе? Діліться в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector