6 ознак того, що ви здатні читати енергію інших людей

Ви народилися з досить рідкісним даром …

Ви часто відчуваєте, що після спілкування з деякими людьми у вас не вистачає сил, появляється роздратованість чи занепад, то може бути впевненими, що втратили певний потік своєї енергії.

Також може бути навпаки, люди з позитивними вібраціями надихають і надають сил.

Чим сильніший ваш дар читання енергії інших людей (або читання аури), тим чіткішими і явними стають ознаки, зазначені нижче. Ми для вас підготували кілька ознак того, що у вас рідкісний дар:

1. Вам важко перебувати у великому скупченні людей

Людям, які зчитують енергію інших, важко перебувати в скупченні людей. Занадто багато емоцій й інформації, які переповнюють ваше “третє око”. Внаслідок цього викликає бажання втекти подалі. Ви, немов губка, вбираєте навколишню негативну енергію.

Такий процес також негативно впливає і на ваше особисте життя й самопочуття.

2. Ваша інтуїція неймовірно сильна — настільки, що межує з передбаченням

У вас трапляються випадки, коли передчуття дійсно справджуються або збуваються сни. Також ви на підсвідомому рівні відчуваєте характер людині і її бажання.

Ви просто знаєте, що з цією людиною щось не так — навіть якщо і не розумієте, що саме.

3. Ви завжди знаєте, коли хтось обманює

Коли хтось бреше, ви миттєво це помічаєте, бо брехня викликає швидкі зміни в забарвленні аури цієї людини. Найцікавіше, що люди, спіймані на брехні, часто не розуміють, як вам це вдалося — адже вони вважали себе вмілими маніпуляторами й очікували, що ви повірите. А от післясмак після спілкування з такою особою є не з приємних, і ви, звичайно, будете уникати її в майбутньому.

4. Ви не переносите насильство в будь-якій формі

Насильство в будь-якому вигляді: бійки на вулиці, жорстокі картинки в інтернеті, агресивні розмови й тд… Для вас це табу, оскільки насильство несе настільки негативну енергію, що вона здатна вас вразити навіть через монітор. 

5. Навколишні вважають вас занадто чутливою людиною

Ви все відчуваєте набагато глибше і повніше. Усі емоції, які відчувають звичайні люди, можна подвоїти, коли ідеться про ваші почуття. Ви глибше і повніше любите, сильніше сумуєте, і якщо щасливі — то щасливі, як ніхто інший. 

І, можливо, навколишні вважають вас занадто сентиментальними — не зважайте. Це ваша особливість.

6. Ви відчуваєте те, що відчувають інші люди

Ви здатні відчути біль близької людини, навіть якщо перебуваєте далеко від неї. І якщо в одного вмирає близька людина, ви відчуваєте його скорботу і печаль так, немов вони належать вам.  Саме емпатія, здатність співчувати та відчувати біль — основні ознаки, що ви маєте дар.

Чи траплялося вам відчувати себе жахливо — здавалося б, без причини? Можливо, що це відбувається через те, що ви, немов чутлива антена, приймаєте чужий біль.

Здатність читати енергію — це і дар, і прокляття

Здатність читати енергію інших людей може виявитися як неоціненним благом, так і проблемою. Це перш за все залежить від того, як ви її сприймаєте, і як справляєтеся з неминучими наслідками.

Ви часто відчуваєте негативну енергію навколишнього світу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector