6 причин, чому чоловіки залишають жінок, яких вони люблять

Любов це складно. Чому чоловіки кидають жінок, коли потрібно стільки мужності, щоб взагалі закохатися? Чоловікам буває складніше впоратися із закоханістю, ніж жінці. Коли чоловік закохується, він повинен взяти до уваги страждання, які можуть виникнути, відкривши їй всього себе. Чи варто ризикувати?

Чоловік рідко повністю занурюється в відносини, але поступово крокує в світ припущень, злетів і падінь. Чоловіки знають, що вони не народжені з вродженим розумінням того, як мислять жінки. Іноді кілька простих факторів можуть мати велике значення для поліпшення розуміння.

1. Йому здається, що вона намагається його змінити

Коли чоловік починає відчувати, що його недоліки величезні або що він не може бути самим собою без осуду, він починає шукати вихід. Жінки, часто не усвідомлюючи цього, схильні до виправлення чоловіків, роблячи їх своїми проектами і намагаючись змінити або «поліпшити» їх.

Альберт Ейнштейн сказав: «Чоловіки одружуються на жінках з надією, що вони ніколи не зміняться. Жінки виходять заміж за чоловіків з надією, що вони зміняться. Незмінно вони обидва розчаровані». Що дійсно потрібно чоловікові, так це жінка, яка пропонує щиру підтримку, щоб чоловік міг дізнатися, хто він насправді. Це те, що нам всім потрібно у відносинах. Людина може рости і дорослішати за допомогою люблячого і розуміючого партнера.

2. Йому загрожує успіх жінки

У дослідженні, проведеному Університетом Флориди, чоловіки відчувають величезний удар по своїй самооцінці, коли їх партнери-жінки досягають успіху, навіть коли вони не перебувають у прямій конкуренції. Успіх жінки також негативно впливає на те, як чоловік дивиться в майбутнє своїх відносин.

Якщо чоловік не зміг домогтися успіху, якого, на його думку, він заслуговує, це часто є основною причиною, по якій він може залишити відносини. Він не може приєднатися до неї в її успіху або підтримати її, тому що він внутрішньо порівнює її успіх зі своїми невдачами.

3. Вона весь час бурчить

Чоловіки можуть іноді виходити з себе, але не частіше, ніж жінка в сотий раз буде говорити те ж саме. Постійні ниття і приниження можуть зруйнувати відносини. Чоловіки можуть вести себе як діти, але вони не діти. Вони рідко терплять постійне ниття і скарги. Чоловіки повинні відчувати себе оціненими і піднесеними. Вони будуть ігнорувати і уникати ниття, тому що це посилює негативне підкріплення або навіть пасивно-агресивний конфлікт.

Якщо він знає, що вона збирається заподіяти йому горе, він не буде добре відповідати на запити або коментарі. Якщо він відчуває, що вона буде скаржитися, що б він не робив, він розуміє, що робити те, що вона хоче, незадовільно. Для чоловіка буркотлива жінка не є підтримуючим або приємним партнером.

4. Він страждає від нестачі інтиму

Хочете вірте, хочете ні, чоловіки жадають близькості так само, як жінки. Якщо чоловік повинен просити про це, в той час як жінка утримує його, щоб змусити щось робити, він може залишити відносини, щоб шукати цей зв’язок з кимось ще.

Чоловік не буде занадто довго залишатися з жінкою, яка не братиме участь в інтимній близькості зі своїм партнером. Чоловік закохується в жінку з багатьох причин, але йому також потрібно відчувати, що він найбажаніший чоловік в її житті.

5. Вона порівнює його з іншими чоловіками

Немає нічого більш дратівливого для чоловіка, ніж слухати розмову жінки про минулі відносини. Коли жінка починає порівнювати його з колишнім, це початок кінця. Чоловіки не хочуть аналізувати минулі відносини і інтимні зв’язки свого партнера.

Чоловік хоче вірити, що він єдина людина, яка для вас має значення на даний момент. Він не хоче чути, що попередній коханець робив те або це. Він хоче знати, що того, що він робить зараз, достатньо.

6. Її емоційна созалежність

Чоловікам потрібно особистий простір. Чоловікам також потрібні їхні друзі. Чоловік не хоче, щоб з ним поводилися як з майном або бути нянею. Коли чоловік починає відчувати, що він втратив свободу і можливість брати участь в спортивних, туристичних або громадських заходах зі своїми друзями, він може просто піти. Здорові відносини вимагають, щоб у обох сторін були свої друзі і хобі. Спільна залежність кидає тінь на іскру відносин.

У той момент, коли вони відчувають, що їх життя різко спорожніло, саме тоді вони розлучаються. Люди глибоко бояться втратити свою свободу.

Чоловіки закохуються в очікування того, щоб їх оцінили, поважали і підтримували. Якщо чоловік більше не відчуває себе героєм цієї історії, він, природно, зіткнеться з серйозним рішенням, чи варто йому продовжувати ці стосунки.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: