6 прикладів поведінки, яка відштовхує оточуючих

Мабуть, ви точно потрапляли в ситуації, коли чиясь поведінка вас відштовхувала або навпаки ви приносили людині дискомфорт, який вбивав бажання підтримувати зв’язок.  Не потрібно наступати на ті ж граблі і несвідомо налаштовувати оточуючих проти себе. Для цього варто проаналізувати те, що не варто робити і зрозуміти, як змінитися в кращу сторону. 

1. Егоїзм

Кожен хоче оточити себе добрими та світлими людьми. З ними набагато приємніше спілкуватися, ніж з егоїстами, від яких ніколи не дочекаєшся ні співчуття, ні допомоги. Нещирість, злість та негатив одразу відчуваються і відштовхують. 

Якщо вам хочеться, щоб навколо були щирі люди, то самі почніть позитивно ставитися до інших. Випромінюючи щастя, ви отримуєте його навзаєм. Добро також сторицею повертається. Не чекаєте на подарунки з неба, а самі станьте приємним подарунком для інших. 

2. Зацикленість на собі

Хіба комусь сподобається спілкування з людиною, яка лише хвалиться своїми досягненнями або розповідає про свої невдачі? У будь-якому разі розмова зводиться до обговорення її життя. 

Потрібно навчитися не лише розказувати, але й слухати. Важливо проявляти інтерес до свого співрозмовника. 

3. Зверхня поведінка

Люди, які занадто високо себе несуть, не викликають ні поваги, ні симпатії. Поруч з ними оточуючі почуваються приниженими та пригніченими. Часто це виходить само собою. На жаль, таких людей хочеться уникати. 

Пошепки

Потрібно приймати світ з усіма його особливостями. Кожен з нас – унікальний, у кожного свої потреби, цілі та переконання. Якщо чийсь життєвий шлях відрізняється від вашого, то це не привід для осуду. 

4. Перфекціонізм

Ідеальних людей не існує. Помилятися може кожен. Важливо вчитися на власних помилках і з кожної невдачі брати цінні уроки. Проте засуджувати інших чи висміювати через те, що у них щось не виходить, не правильно. 

Ви досягнете більших висот, якщо будете прагнути до найякіснішого виконання завдання, не зосереджуючись на видуманому ідеалі.

5. Постійні скарги

По-перше, скарги не допоможуть розв’язати проблеми, по-друге, у кожного з нас є свої негаразди, яким оточуючим не завжди хочеться чути. Зрештою, все пізнається в порівнянні і для когось ваші причини для хвилювання можуть здатися смішними і безпідставними. 

6. Цинізм

Навіщо постійно ділити світ на чорне і біле? Упереджене ставлення до речей може принести тільки негатив. Краще утриматися від поспішних висновків, дослідити ситуацію чи спробувати щось зробити і лише тоді висловлюватися з цього приводу. Це не лише спростить ваше життя, але й зробить його цікавішим. 

А що, на вашу думку, відштовхує оточуючих?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector