6 речей, про реальне призначення яких ви не знали

Ми рідко замислюємося про те, як з’явилися ті чи інші речі, яке їх справжнє призначення … Ось і в наш список сьогодні потрапили речі, здатні вас здивувати.

1. Дірочка на паличці чупа-чупс

Багато, напевно, переконані в тому, що дірочка потрібна для того, щоб в разі потрапляння палички в дихальні шляхи, через неї можна було дихати до приїзду лікарів. Це не так. З метою безпеки паличка і так вже зроблена полою. Квадратний отвір служить таким собі «замком» для льодяника. Застигаючи, карамель проникає в цей отвір і надійно фіксується на паличці.

2. Кишенька на трусах

Чомусь багатьом здається, що це дійсно кишенька, в якій ще й зберігати щось можна, ось тільки що? Насправді це ластовиця – елемент білизни з натуральної тканини. Він  обов’язково  повинен бути присутнім з внутрішньої сторони білизни, щоб не провокувати у чутливої ​​шкіри «там» роздратування. А так як його неможливо вшити двома потайними швами, виходить щось на кшталт кишеньки.

3. Смужки на тюбиках пасти

Найпоширеніший міф свідчить: чорна смужка на тюбиках із зубною пастою застерігає від суцільної хімії в складі, а зелена – говорить про натуральність продукту. Але це не так. Насправді колір міток обумовлений особливостями пакувальних машин, щоб ті могли ідентифікувати потрібні тюбики.

Пошепки

4. Помпон на шапці

Помпони на шапках сьогодні нам здаються несерйозними і кумедними, але так було не завжди. Вони з’явилися в 18 столітті як невід’ємний атрибут форми французьких моряків. Помпон допомагав чоловікам не битися головою об низьку стелю, коли вони входили в каюти. Як ми можемо помітити, ідею швидко підхопили в інших країнах, причому, не тільки моряки.

5. Стрілки на брюках

Стрілки увійшли в моду в кінці 19 століття, назавжди ставши  модною класикою, яка не старіє, хоча їх поява ніякого відношення до моди не має. Річ у тому, що кращими костюмами того часу вважалися ті, що шили в Європі, зокрема, в Англії. Щоб у жителів інших країн була можливість носити гарний одяг, її відвантажували морем. Процес перевезення був недешевим, тому контейнери намагалися завантажити по-максимуму, складаючи штани. В результаті після тривалої подорожі на одязі з’являлися вертикальні заломи, які вже нічим не можна було розгладити.

6. Ромбик на рюкзаку

Цей ромб – невіддільна частина практично всіх рюкзаків. Ідей, навіщо він потрібен, достатньо багато, і ймовірно багато його використовують по-своєму. Але для початку він задуманий для зручності в турпоходах. Подвійний отвір з ромбиком дозволяв прив’язувати до нього мотузки, карабіни і додаткове турспорядження, щоб звільнити руки.

Вам була цікавою ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector