6 речей, за які гінекологи засуджують своїх пацієнток

Багато жінок, збираючись на прийом до гінеколога, починають хвилюватися про речі, на які лікар абсолютно не звертає уваги.

Розповідаємо про 6 помилок, які здійснюють багато пацієнток.

1. Незручність через відсутність епіляції

Часто жінки ніяковіють, якщо перед оглядом не встигають видалити небажане волосся. Вони починають вибачатися перед лікарем, червоніють і соромляться. Лікаря хвилює ваша рослинність в ділянці геніталій тільки в одному випадку: оволосіння за чоловічим типом, яке може свідчити про низку проблем зі здоров’ям. В інших же випадках лікарю важливіше ретельно вас оглянути з професійної точки зору, а до вашого волосся йому справи зовсім немає.

У цьому питанні доречна жартівлива приказка: «Що природно, то не соромно!».

2. Відмова від аналізів

Навіть якщо у вас немає ніяких скарг, але лікар в ході огляду все одно направив вас на аналізи, здайте їх. Нехай ви витратите трохи часу, зате будете знати, що здорові. Крім того, деякі захворювання, наприклад, рак матки, можуть протікати безсимптомно. Скільки жінок поплатилися через те, що вони просто вчасно не здали необхідні аналізи! Рак на початкових стадіях набагато простіше піддається лікуванню.

3. Замовчування певних проблем

На прийомі у лікаря розповідайте все, що турбувало вас останнім часом. Ще краще, якщо ви заздалегідь підготуєтеся і складете шпаргалку. Не забувайте згадати, які препарати ви приймали останнім часом. І так, про ваш сексуальний досвід лікар розпитує, не заради цікавості, а щоб скласти правильну картину про ваше здоров’я.

4. Скасування прийому через менструації

Так роблять багато жінок, і гінекологи кажуть, що даремно. Менструація рідко заважає прийому, і єдиний аналіз, який рекомендується робити до неї або після, — це пап-тест. В іншому випадку спокійно йдіть на прийом. Якщо ж вас турбує рясна менструація, то до лікаря варто йти саме в «ці» дні.

5. Самолікування

Це стосується не тільки гінекологів, а й усіх лікарів. Забудьте про самолікування. Помітивши якісь неприємні симптоми, відразу йдіть на прийом. Ніяких свічок і таблеток, прописаних особисто собі.

Коли лікар призначить лікування, пройдіть курс до кінця! Не припиняйте лікуватися, поки не виконаєте всі рекомендації, і тільки потім ідіть на повторний прийом. Навіть якщо симптоми пішли, перевірити здоров’я потрібно!

6. Ніяковіння

Деякі жінки панічно бояться гінекологів, і їх лякає  вигляд цього крісла. Порада проста: не потрібно відчувати страх або сором! Лікар бачить сотні пацієнток в місяць. Чим таким унікальним можете здивувати його ви? Відставте неприємні емоції в сторону, 20 хвилинок, і ви вільні на цілий рік!

Наше здоров’я — в наших руках! Не забувайте регулярно відвідувати гінеколога і бережіть себе!

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: