6 рекомендацій візажиста, які дозволять нафарбувати очі виразніше

За допомогою правильного макіяжу можна отримати виразний та чарівний погляд, для цього потрібно вміти підкреслювати очі. Сьогодні ми ділимося з вами найпопулярнішими лайфхаками, якими часто користуються візажисти. Саме з їх допомогою можна отримати розкішний макіяж. 

1. Пудра

За допомогою пудри можна зробити вії об’ємнішими та виразнішими, робити це слід наступним чином: нанести на вії невелику кількість туші, потім трішки припудрити й закріпити вже основним другим шаром туші. Такий варіант найкраще застосовувати на довгих віях. 

2. Два кольори

А такий прийом можуть використовувати абсолютно всі. Легкий відтінок точно зробить погляд виразнішим. Спершу слід нанести чорну туш, а поверх — з відтінком, який пасує саме до вашого кольору очей. Якщо ви не знаєте, який колір обрати, зверніть увагу на коричневу туш — цей варіант є безпрограшним, бо пасує абсолютно всім. 

3. Міжвійковий простір

Не варто забувати профарбовувати простій мій віями чорним або темно-коричневим відтінком. Це можна роботи тінями, олівцем чи навіть гелевою підводкою. Заштрихуйте коріння вій, а тоді нанесіть туш — вії стануть одразу густішими. 

4. Початок з кінця

Найкраще розпочинати фарбувати очі з кінчиків, залишити на одну хвилину, щоб вони підсохли, а тоді фарбувати по усій довжині. Так вам вдасться видовжити розріз очей та акцентувати на них увагу. 

5. Руху зигзагами

Туш найкраще наносити рухами зигзагу, слідуючи від лінії коренів до кінців. Якщо ви просто рівною лінією будете проводити кісточкою, то вам не вдасться зафарбувати кожен волосок, а вони лише склеяться в пучки.

6. Стрілка

І не варто забувати про класичний варіант підкреслення очей: за допомогою стрілки. Щоб видовжити вії, потрібно оформити стрілку в зовнішньому кутку й трішки вийти за нього. При цьому не обов’язково малювати стрілку через все око. 

Ці поради допоможуть вам додати погляду виразність. 

Як Ви переважно фарбуєте очі?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: