6 дієвих прийомів, щоб взуття більше не натирало

Багатьох людей натирають ноги, і це може бути як від нового, так і від старого взуття. Але ми з вами ділимося новими дієвими трюками, які допоможуть уникнути мозолів і ви з легкістю зможете обирати нове взуття. 

Як часто ми купляємо нові красиві туфлі, але вони так і залишаються в коробці через те, що дуже незручні. Біль від незручного взуття стає нестерпним, тому вже за пів години ходьба перетворюється на катування. 

Як запобігти мозолі від нового взуття

Ми вам розповімо, як самостійно зробити підкладку з фетри. Потрібно відрізати потрібного розміру шматок та помістити там, де вас найчастіше натирає. 

Якщо ж ви не маєте фетру під рукою, тоді можете скористатися іншим способом. Просто візьміть щоденну прокладку та приклейте її знову ж таки на ті місця, де вас натирає взуття.

Дуже часто може натирати нове шкіряне взуття, коли ви його ще не розносили. Візьміть дитячий крем та змастіть ним шкіру. Залиште шкіряний виріб на ніч. Вранці ваше взуття буде м’якшим. А якщо цей метод використати на стару шкіру, то вона буде мати кращий вигляд.

Також можете скористатися перевіреним методом: налити в пакети воду, помістити у взуття й  в морозильну камеру на 8 годин, тоді взуття почне розтягуватися, коли утворюватиметься лід. 

Часто у взутті натирає задня вставка, особливо коли вона занадто жорстка. Тоді потрібно взяти щільну тканину і молоток. Виберіть відповідну поверхню, зафіксуйте задник, накладіть на проблемне місце щільний матеріал і акуратно відбийте молотком.

Таке відкрите взуття як босоніжки, також може натирати. Тоді просто нанесіть на шкіру, де з’являються мозолі, мило або сухий дезодорант. Тоді шкіра буде зволожена і це буде запобігати утворенню ран.

З цими порадами вам не буде страшно купляти нове взуття!

А вас часто натирають туфлі?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: