6 років тому Марина забрала до себе 79-річну бабусю з будинку для літніх людей. Як вони живуть зараз?

Досить часто з притулків люди забирають котиків, собак, хоча таких відважних осіб не багато, але вони є і не бояться брати на себе відповідальність за життя інших.

І такі випадки стосуються не лише тварин. Сьогодні ми хочемо розповісти вам дивну історію, коли одна жінка забрала з дому для літніх людей бабусю, від якої взагалі відмовилися всі рідні.

Виховувала Марину бабуся Анна, оскільки батьків дівчинка втратила ще в ранньому віці. Бабуся стала для дитини центром всього світу, вона замінила і батька, і матір, й віддавала для онуки абсолютно все. Правда, коли Марині виповнилося тридцять років, рідної людини не стало, й жінка відчула себе дуже самотньою.

Тоді, як усі подруги та знайомі мали сім’ю, родину, дівчина залишилася абсолютно сама й не знала, як їй жити далі. Щоб не впадати в депресію та трішки приглушити душевний біль, Марина влаштувалася працювати волонтером в дім для людей похилого віку. Вона розуміла, що зараз ці люди, як і вона, позбавлені підтримки, любові, щирих стосунків, тому захотіла їм допомогти. 

Саме там Марина і познайомилася з 78-річною Антоніною Сергіївною. Жінка дійсно була самотня, сина та чоловіка не стало, а далекі родичі не захотіли брати її під опіку.  

Бабуся до останнього проживала наодинці в старенькій хаті в селі, але згодом зрозуміла, що самостійно вона не вже не може себе обходити: магазин на великій відстані, на ліки не завжди вистачає коштів. Тоді вона і вирішила переїхати в дім для людей похилого віку.

Там  і познайомилася з Мариною.  За рік спілкування вони дуже прив’язалися один до одного.

Згодом дівчина оформила опіку на Антоніну Сергіївну й забрала її до себе. Марина говорить, що ця жінка дуже схожа на її бабусю, і за цей період вона дуже прив’язалася до неї. Антоніна спершу не хотіла завдавати клопоту  молодій жінці, тому не погоджувалася на таке рішення, але згодом Марині вдалося її переконати.

Нещодавно Антоніні Сергіївні виповнилося 85 років, відсвяткували вони їх теплому сімейному колі. Марина вже одружена й виховує сина. Тепер у них повноцінна сім’я.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector