6 способів включити гормони втрати ваги

Втрата ваги може здатися складним завданням, але за допомогою цих 6 способів ви зможете вирішити цю загадку в найкоротші терміни. Гормони відповідають за регулювання ваги нашого тіла, і відомості про те, що потрібно зробити, щоб активувати ваш метаболізм для схуднення, прямо тут, в цій статті.

1. Знижуйте надмірний апетит, споживаючи смачну їжу

Деякі продукти просто більш насичені і смачніші, ніж інші. Ви помітите це не тільки по округлості шлунка після того, як з’їли їх, а й за тим, як довго ви відчуваєте себе задоволеним або ситим, перш ніж у вас з’явиться бажання знову їсти.

Гормон втрати ваги, відповідальний за ваше почуття ситості, називається лептином. Джерела білка є відмінними способами живити ваше тіло, а також активувати лептин, щоб допомогти вам почувати себе ситим довше. Лептин говорить мозку, що ти більше не голодний і варто припинити їсти.

Дослідники з Американського журналу клінічного харчування кажуть, що «помірне збільшення споживання дієтичного білка в поєднанні з фізичною активністю і дієтою, контрольованою енергією, може поліпшити регуляцію маси тіла».

2. Розвивайте м’язову масу

Той же гормон, який відповідає за збільшення маси тіла, також може бути інструментом схуднення для вас. Тестостерон статевого гормону присутній як у чоловіків, так і у жінок, і ми можемо отримати більше його шляхом важкої атлетики. У свою чергу, чим вищий рівень тестостерону, тим більша втрата ваги, тому що м’язи спалюють жир.

Підняття ваги з достатньою кількістю повторень, щоб відчути біль в м’язах або «опік», — це те, що потрібно, щоб побачити результати.

3. Завжди снідайте

Вранці ви буквально включаєте свої гормони втрати ваги, порушуючи свій нічний піст або перерву, як ми називаємо ранковим прийомом їжі. Поки ви спите, ваше тіло голодує, і ви спалюєте дуже мало калорій, коли ви обробляєте інформацію дня як сни і спогади. Частота серцевих скорочень і дихання тіла уповільнені, що означає повільний обмін речовин в стані спокою.

Щоб вивести ваше тіло з фази спокою, почніть свій метаболізм з ранкових рослинних білків або рослинних джерел жирів і вуглеводів. По можливості зберігайте загальну кількість калорій нижче 800, а вміст вуглеводів в їжі має бути невеликим порівняно з вмістом білка і жиру.

4. Збільште кількість спалювання жиру під час сидячого положення тіла

Гормони втрати ваги щитоподібної залози виробляються з щитоподібної залози у формі метелика в вашому горлі. Згідно з німецьким дослідженням функції щитоподібної залози, коли гормони щитоподібної залози були виміряні у дітей з ожирінням до і після програми по зниженню ваги, вони виявили, що невелике зниження ваги привело до довгострокового зниження в рівнях T3 і T4.

Зниження гормонів щитоподібної залози T3 і T4 призвело до більш ефективного метаболізму під час відпочинку, що прискорило подальшу втрату ваги. Якщо ви можете втратити всього 2 кілограми, ви можете включити гормони втрати ваги щитоподібної залози, щоб зберегти втрату ваги.

5. Висипайтеся краще

Рівень гормону втрати ваги, який змушує вас почувати себе ситим, також залежить від того, скільки годин ви спите щоночі. Коли ви не спите спокійно, рівень лептину знижується, тому ви схильні переїдати, щоб споживати більше енергії, щоб заповнити брак відпочинку.

Ваше тіло вважає, що якщо ви втомилися, вам потрібно більше енергії у вигляді їжі, а рівень лептину в крові недостатньо високий, щоб сказати мозку, що ви насправді не настільки голодні.

6. Глибоке дихання

Практика зосередженого дихання йогів — це те, що може допомогти прискорити ваш метаболізм шляхом зміни рівня гормонів втрати ваги залозами в вашому тілі. У дослідженні, в якому дослідники просили учасників дихати через одну ніздрю за один раз, перекриваючи іншу на 27 дихальних циклів, повторюваних 4 рази на день протягом одного місяця, вони виявили, що учасники мали збільшення споживання метаболічного кисню в спокої до 37%.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: