6 цікавих фактів про залізного генерала – хто ж такий Валерій Залужний

Валерій Залужний – новий герой для всієї України. Повірте, про нього вже почали пісні складати.

Тому пропонуємо 6 цікавих фактів про “залізного генерала”. Впевнені, що ви такого ще не чули!

1. Валерій народився у родині військового, тому вибрав своє покликання ще у дитинстві. “Мріяв про кар’єрний ріст, адже поганий той солдат, який не мріє стати генералом” – згадує чоловік у одному з інтерв’ю. 

2. Чоловік має аж 4 виші освіти! А ще був відмінником у школі. 

Закінчив з відзнакою машинобудівний технікум, навчався у  Одеському інституті сухопутних військ, далі – у Національній академії оборони. Потім вирішив не зупинятися – Національний університет оборони України ім. Івана Черняхівського та два роки закінчив навчання у магістеріумі Острозької академії. 

До речі, Валерій Залужний отримав у нагороду перехідний меч королеви Великої Британії.

3. Валерій – єдиний головнокомандувач, який воював.

Пошепки

У липні 2014 року чоловік воював на Донеччині. Спершу був заступником командира сектора “С”, а згодом отримав звання начальника штабу Об’єднаних сил. “Досі з багатьма із них зідзвонюємося, листуємося. Я радий, коли можу їм чимось допомогти, вирішити якісь військові чи побутові питання” – згадує чоловік.

4. Вояка з Заходу.

Валерій займав керівні посади військового штабу в місті Яворів (Львівська область) і був першим заступником командувача військ Оперативного командування «Захід».

5. Головний антистрес – це родинні прогулянки.

Чоловік обожнює мандрувати країною – на нове місце завжди одягає спортивний костюм та вирушає у похід. Однак, найбільше Валерію подобаються рідний Новоград-Волинський, де він народився, та Чернігів – місто його матері. Ще не забуває Володимир-Волинський, у якому провів перші роки служби.

6. Публічна людина. 

У Валерія Залужного є аккаунти у Фейсбуці та Інстаграмі. Окрім офіційних зведень, чоловік публікує звичайний розважальний контент. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector