6 відмінностей мислення успішної людини й невдахи

«Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий — зорі. Що кому».

© Олександр Довженко

Перше, що допомагає людям досягати успіху – це правильне мислення. Успішні люди бачать світ по-іншому й й реагують на буденні ситуації й проблеми також не так, як невдахи. 

6 головних відмінностей успішної людини від невдахи:

1. Пошук винних.

Людина-невдаха ніколи не визнає своєї слабкості. Вона завжди буде переконана, що у її проблемах винні всі навколо, окрім неї: погане дитинство, недолюбили батьки, потім поганий університет, держава, уряд, погода не та була – і так у всьому. На їхні плани завжди мають більше впливу зовнішні обставини, ніж вони самі, тому не дивно, що їм нічого не вдається. А перекидувати провину за власну безвідповідальність на інших – найлегше.

Успішні ж люди ніколи нікого не звинувачують. Вони досягають в житті всього наодинці  і розраховують лише на себе. Тому якщо і виникають якісь проблеми, то вони визнають свою помилку, роблять логічні висновки і більше її не повторюють. 

2. Невдахи ніколи не ризикують.

Мислення невдахи приблизно таке: «У мене всюди проблеми: житла власного немає, особисте життя не складається, платять на роботі мало… Але краще не ризикувати щось змінити, бо можна залишитися і без цього. Краще обскубана синиця в руках, ніж найкрасивіший журавель в небі!».

А життя невблаганно продовжує жбурляти в них можливості та шанси, але вони не готові їх приймати, адже тоді потрібно піднятися з дивану і почати щось робити. 

Успішна людина, навпаки, не пропускає жодної можливості. Звичайно, вони раціонально все продумають і не погоджуються на все підряд, але не бояться змін.

3. Успішні люди завжди все доводять до логічного кінця. 

Невдахи дуже рідко отримують якийсь результат, адже вони спалахують настільки швидко, як потім і гаснуть. В невдах завжди безліч негативних думок в голові і сумнівів, що в них нічого не вийде. Ці страхи просто заважають жити, а мотивація тоді швидко пропадає. А ще якщо додати сюди лінь, то у такого невдахи будуть лише виникати ідеї в голові, але він ніколи не втілить їх в життя.

4. Успішна людина здатна визнавати свої помилки. 

Коли людині важко, нестерпно, вона не стане це приховувати. Якщо людина зробить помилку, вона проаналізує ситуацію і зробить все, щоб це знову не повторилося. А от невдахи з усіх сил будуть говорити про те, що вони зробили все, змогли, а їм нічого не вдалося через те, що так просто склалися обставини. 

5. Успішна людина завжди розвивається. 

Взагалі люди так влаштовані, вони не можуть стояти на місці. Люди або ростуть у своєму розвитку, рухаються вгору. Або вони скочуються вниз. Інакше не буває, так влаштований світ. Успішна людина завжди готова до нового, їй це цікаво. Невдахи вважають, що вони все знають  і їм більше нічого не потрібно для кращого життя.  

6. Успішна людина завжди прагне більшого. 

Невдахи завжди не задоволені життям, але при цьому вони намагаються задовільнятися тим, що у них є. Вони не стануть нічого робити для того, щоб заробляти  більше, мати більше і т. д. А ще вони часто порівнюють себе з іншими й просто стають нестерпними, коли бачать успіх інших людей. Успішна людина ніколи себе ні з ким не порівнює, бачачи щось краще, ніж є у неї, вона просто прагне отримати це.

Тому не сидіть на місці й спробуйте вже зараз щось змінити. Не бійтеся, навіть зірки та найбагатші люди світу мають власні страхи, комплекси, переживання – адже вони такі ж, як і ми. Але у них зовсім інше мислення – внутрішні сумніви не заважають їм рухатися вперед. 

Ви задоволені власним життям?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector