6 зачісок справжніх невдах

Якщо ви не хочете бути в очах людей жінкою невдахою, тоді вам точно потрібно відмовитися від цих зачісок, які не тільки псують вигляд будь-якої жінки, але і давно вийшли з моди!

Начісування як у буфетниці

Можливо, ще пару десятків років ця зачіска була на піку популярності і до неї зверталися навіть зірки, для створення блискучого образу на червоній доріжці. Але тепер зачіски з начосом категорично заборонені жінкам, адже вони просто-напросто вийшли з моди. Їм на зміну прийшли більш цікаві, прості і при цьому красиві варіанти.

Такий неприродний накладний хвостик

Прагніть до природності, — ось наш вам порада. А накладні хвости не додадуть вам її, а лише навпаки привнесуть якусь безглуздість вашому образу. Адже подібні зачіски вже давним-давно всі забули. А накладний хвіст залишився улюбленим лише жінками невдахами, які абсолютно не орієнтуються в питаннях моди і стилю.

Жахливе гофре

Гофре? Боже, та забудьте про нього! Ця зачіска стала справжнім антитредом останніх років. Тепер в моду ввійшла природність, якій ви і повинні слідувати, щоб не стати посміховиськом в очах інших жінок, які знають толк в моді.

Прямий чубчик до брів

Ні, ні і ще раз ні! Не псуйте образ застарілим прямим чубчиком до брів, який запросто зіпсує вигляд будь-якої красуні. Віддавайте перевагу більш модним рваним варіантам або чубчику до середини чола.

Класичне контрастне мелірування

Це мелірування абсолютно застаріле, та й виглядає воно безглуздо, слава богу, стилісти і гуру моди це усвідомили, тому і замінили контрастне мелірування більш цікавими варіантами — шатуш і омбре.

Зачіски з ідеальними локонами

Так, зачіски з ідеальними локонами теж покинули Олімп трендів. На заміну їм прийшли більш натуральні варіанти недбалих локонів, в тому числі і голлівудські.

I
Загрузка ...