7 детективів, які тримають в напрузі до останнього кадру

Ці фільми захоплюють з перших хвилин перегляду. Заплутаний сюжет, яскрава кульмінація та несподівана розв’язка – ви точно отримаєте задоволення. Саме такі кінострічки змушують напружити мізки. 

Життя Девіда Гейла The Life of David Gale, 2002

Біті Блум – популярна журналістка, яка вирішила взяти інтерв’ю у професора, який  виразив свою думку проти страти Девіда Гейла. Цього чоловіка чекає смертна кара за вбивство активістки Констанції Харравей. Журналістика спілкується з професором і розуміє, що Девід Гейл насправді ні в чому не винен. Саме в її руках опиняється доля цього чоловіка.  

Драматичний фільм, фінал якого неможливо передбачити.

Транс Trance, 2013

Саймон (Джеймс МакЕвой), аукціоніст вишуканого мистецтва, приєднується до банди злодіїв на чолі з Франком (Вінсент Кассель), щоб викрасти безцінну картину Гойї. Під час пограбування Саймон отримує черепно-мозкову травму і прокидається, не пам’ятаючи, де сховав витвір мистецтва. Насправді тільки він знає, куди зникла картина вартістю в кілька мільйонів доларів, якої немає ні в сейфі, ні у грабіжників. Бандити хочуть отримати відповідь і для цього наймають Елізабет – гіпно-терапевта, яка повинна дістати з пам’яті чоловіка потрібну інформацію.

Прощавай, крихітко, прощавай Gone Baby Gone, 2007

Разом зі своєю дівчиною (Мішель Монаган) приватний детектив (Кейсі Аффлек) береться за складне завдання з пошуку викраденої маленької 4-річної дівчинки в Бостоні. Під час розслідування він повинен мати справу з тіткою дівчини, що насправді йому робити заборонено, та наркоторговцем.  Чоловік береться за цю справу, але на кін йому прийдеться ставити власну репутацію та життя. 

Відмінний кінодетектив, режисером якого став Бен Аффлек.

Дівчина у потязі The Girl on the Train, 2016

Пошепки

Рейчел щодня добирається додому потягом, який проходить повз чудовий котедж. Жінка спостерігає за парою, що там проживає, і раптом вона починає помічати дивні зміни. Рейчел стає свідком того, що їй краще не бачити і через це життя дівчини під загрозою. Фільм захопливий з заплутаним сюжетом, знятий за однойменним романом Поли Хокінс.

Зодіак Zodiac, 2007

У Сан-Франциско вже понад чверть століття перебуває дивний вбивця – Зодіак, через якого не мають спокою усі жителі міста. Він часто давав знаки поліції, відправляв листи до репортерів та звинувачував владу у бездіяльності. Два співробітники газети, Пол Двері і Роберт Грейсміт, зацікавилися загадковими листами і вирішили допомогти поліції. Захоплює ще й те, що історія заснована на реальних подіях.

Малхолланд Драйв Mulholland Dr., 2001.

Молода дівчина раптово потрапляє в страшну автомобільну аварію, внаслідок якої вона втрачає пам’ять і спогади про своє минуле життя. Вона обирає собі ім’я з рекламного плаката – Рита, й намагається знову розпочати все спочатку, правда, в Голлівуді. Однак з кожним днем з’ясовуються нові обставини аварії, які просто не дають їй можливості відпустити минуле.

Незвичайний фільм з закрученим сюжетом і несподіваним фіналом.

Число 23 The Number 23, 2007

Уолтер Сперроу – працює на фірмі з вилову тварин. Нещодавно дружина йому подарувала захопливу книгу, яка називається “Номер 23”. Сюжет дуже захоплює чоловіка, згодом він розуміє, що головний герой живе аналогічно, які і Уолтер, долі повторюються. Найгірше те, що герой книги в кінці здійснює жахливе вбивство, тому Уолтеру потрібно розкрити безліч таємниць, щоб попередити такий кінець у власному житті. 

Вам сподобалася добірка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector