7 моделей сумок, які є у всіх стильних жінок

Сумки — важливий аксесуар, який є завершальною частиною образу.

У гардеробі кожної з вас є як мінімум одна сумка. Важко уявити, що вирушаючи на роботу, в магазин чи будь-куди можна залишити вдома сумку. У ній все наше життя: документи, гроші, косметика.

Сумка також є важливим атрибутом стилю, який може або підкреслити вашу індивідуальність, або зробити ваш образ дешевим та неясним.

1. Кроссбоді

Дуже стильний та універсальний варіант, який відмінно доповнює будь-які образи. Цю сумку можна сміло обирати на романтичний вечір або на ділову зустріч. 

2. Прозора

Це один з останніх трендів. Можна обирати будь-які форми та зарплати. Сумка в сумці — практичне і стильне рішення.

3. Тоут

Це чудовий варіант для щоденного використання, оскільки дуже практична сумка, яка може вмістити всі необхідні речі. 

4. Сувора

Для роботи краще всього вибрати аксесуар в діловому стилі, сувору, в міру містку і елегантну. Обирайте чіткі форми та лаконічне виконання.

5. Поясна

Стилісти стверджують, що ці сумки недовго будуть модними, але цього сезону все ще актуальні. Найкраще ця сумка доповнює образ молодих жінок, комфортна для молодих матерів, оскільки звільняє руки.

6. Циліндр

Цей варіант майже вінтажний, дуже оригінальний і виразний. Циліндр добре виглядає з літніми пальто, тренчами. Зручна і цікава річ.

7. Клатч

Обов’язкове доповнення до вечірнього образу. Клатч найкраще обирати на урочисті події та світські раути, коли ваш образ має бути максимально елегантним.

Які сумки обираєте ви для щоденного використання?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: