7 модних «ні» і 6 «так» для тих, кому за 40

Рідкісна жінка не мріяла б бути вічно молодою. Але, на жаль, всі ми з роками старіємо. Але, щоб, старіючи, виглядати гідно, важливо дотримуватися деяких правил в зовнішньому вигляді. Давайте дізнаємося, що нас старить, а що, навпаки, молодить.

Що нас старить

1. Одяг з підплічниками

Якщо ви не тонке-дзвінке створення з модельними параметрами, то від масивних підплічників краще відмовитися. Вони збільшують фігуру, тим самим додаючи вам кілька зайвих років.

2. Короткі спідниці і сукні

Багато пані, сумуючи за минулою молодістю, намагаються всіма силами її продовжити. У хід йдуть міні-спідниці і короткі сукні. Однак це не найкращий спосіб виглядати молодою. Навпаки, такі дами — то ще видовище.

3. Спідниці нижче коліна, зшиті з грубої тканини

Зрілий вік — не привід носити довгий і безформний одяг. Сюди ж можна віднести спідниці до середини ікри і нижче, зшиті з дешевих, грубих тканин. Ідеальна довжина, яка пасує більшості жінок, — це трохи нижче коліна.

4. Величезні палантини непривабливих кольорів

З незрозумілих причин багато жінок з віком починають віддавати перевагу кольорам, які мало кому пасують. Шарфи, хустки і палантини дивних забарвлень прикрасять небагатьох. Зверніть увагу на чисті кольори, які підходять вашому кольоротипу. Ніякого коричневого, болотного і сіро-буро-малинового!

5. Одяг не за розміром

З роками постать жінки зазнає змін. Але це не привід носити мішкуваті речі в надії приховати проблемні місця. Щоб приховати боки, можна звернути увагу на білизну, яка втягує. Існує ще одна крайність: деякі дами вибирають одяг на розмір-два менше свого поточного розміру. Це теж здатне додати зайвих років.

6. Одяг, що вийшов з моди

З вінтажними речами потрібно бути дуже акуратними. Якщо такий одяг (наприклад, блузи з бантами, костюми з твіду) одягне молоденька дівчина, то вона буде виглядати цікаво і незвично. Якщо ж в неї вбереться дама у віці, то вона ризикує виглядати так, ніби свій наряд вона дістала зі скрині.

7. Глибоке декольте

Навіть якщо опустити елемент вульгарності, який несе глибоке декольте, воно може додати кілька років. Причина, ймовірно, в тому, що глибоке декольте раніше носили зрілі пані на балах. Молоденькі дівчата зону грудей намагалися закривати. Тому, якщо ви не хочете власноруч старити себе, відмовтеся від зайвого оголення ділянки грудей.

Що нас молодить

1. Натуральні тканини

Відмовтеся від ненатуральних тканин, віддавайте перевагу бавовні, льону, вовні, шовку, кашеміру.

2. Природні кольори

Кольорам і кольоротипу можна присвятити цілу тему, але якщо ви хочете продовжити молодість, то відмовтеся від неонових, неприродних, брудних кольорів. Вибирайте чисті відтінки, які вигідно підкреслять вашу зовнішність.

3. Підкреслюйте фігуру

І мова йде не про обтягуюючі речі. Щоб вигідно виділити гідності, підкресліть талію тонким ремінцем. Якщо ви вважаєте, що талію краще приховати, накиньте на плечі жакет.

4. Природні форми

Щоб виглядати молодше, вибирайте природні силуети. Гротескних форм (нарочито широкі плечі, довгі рукави, широкі штани) здатні погіршити образ і додати кілька зайвих років. Замість цього вибирайте класичні моделі, які сидять по фігурі, але не тягнуть її.

5. Поєднання одягу

Стилісти стверджують, що комплекти одягу з однієї опери додають вік. Йдеться, наприклад, про гарнітури «піджак + штани + жилет». Щоб виглядати свіжо і стильно, придбайте речі окремо.

6. Акуратніше з чорним

Якщо вам подобається чорний колір, то намагайтеся носити його «не біля обличчя». Тобто відмовтеся від чорних блуз, сорочок, капелюшків і всього чорного, що може перебувати в безпосередній близькості з обличчям. Також варто бути обережними з коричневим і темно-коричневим.

Таким чином, можна сказати, що в зрілому віці варто особливу увагу приділити формі і кольору. Бажано, щоб одяг добре сидів по фігурі і був природних кольорів, які зустрічаються в природі. Чорний колір біля обличчя — табу, як і нудні комплекти одягу.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: