7 найпоширеніших помилок при заряджанні телефона

Здавалось би, є телефон — є успіх. А, ні. Ще важливо, щоб був зарядний пристрій біля себе і місце, куди б його ввімкнути. Все ж так просто! Та, виявилось,  не все. Щодня мільйони людей допускають одні й ті ж помилки, бо не знають деяких не тільки секретиків, а й елементарних речей. Уявіть лише, ми не вміємо правильно заряджати телефони. То нумо вчитись!

Не залишайте зарядний пристрій в розетці, коли не користуєтесь ним

Пристрій працює завжди, коли ввімкнений. І неважливо, чи заряджається ваш мобільний. Довга робота зарядного може призвести до короткого замикання і збільшення рахунків за електроенергію.

Не заряджайте до 100%

Так батарея швидше зношується, бо ви зменшуєте кількість її циклів заряджання-розряджання.

Не залишайте заряджатись на ніч

Телефон зарядиться, потім трохи розрядить, потім знову зарядиться. таким чином батарея буде перегріватись, електроенергія збільшуватиметься, а батарея зношуватись.

Не користуйтесь телефоном під час процесу заряджання

Телефонові важко одночасно набирати енергію та віддавати, тому він працюватиме гірше. Найкращий варіант — вимикати телефон на час заряджання.

Не заряджайте телефон в чохлі!

Енергія буде накопичуватись в телефон у вигляді тепла, а чохол буде це тепло стримувати, отже, телефон нагріватиметься та зношуватиметься батарея.

Не користуйтесь невідомими програмами, які контролюють роботу батареї

Будь-якій техніці буде найкраще із власним програмним забезпеченням, не ризикуйте.

Не заряджайте телефон від ноутбуків та комп’ютерів

Швидкість зарядки буде дуже малою, навіть якщо ви увімкнете «швидке заряджання», то це не спрацює. так телефон може й добу заряджатись.

Є тут ваші помилки?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: