7 неймовірних фактів про Україну та її економіку!

Думаєте, що Україна посідає останні сходинки в економіці світу? Бідний у вас світогляд, любі читачі! Я зібрала декілька цікавих фактів, від яких у вас точно щелепа відвисне!

  • Компанія “Айсберг”, яка знаходиться в Одесі, виробляє найкращі холодильні вітрини для всього світу! Понад 22 країни (Німеччина, Італія, Велика Британія, Австралія Ісландія) закуповують техніку для магазинів та гіпермаркетів саме тут!

  • Ми постачаємо сири до Голландії та Данії. Виникає певний дисонанс, правда ж? Адже ці країни посідають перші сходинки щодо виготовлення сиру. Однак, це не так. Минулого року ми експортували майже 8 тис. тонн сиру і 470 тонн масла. Компанія “Органік Мілк” (Баранівка, Житомирська область) постачає продукцію до Еміратів, Казахстану та Єгипту й Молдови.
  • Ми займаємо третє місце серед постачання меду. Гляньте у супермаркети Франції, Німеччини, Бельгії, Еміратів, Італії – знайдете на полицях нашу, українську продукцію! 
  • Меблева фабрика “Мірт” (Новоград-Волинський, Житомир) – найпопулярніший виробник меблів для експорту в інші країни. Так, знову ми найкращі! Українські меблі можна побачити в іноземних посольствах, в офісах та домівках відомих бізнесменів, в елітних ресторанах та готелях Євросоюзу, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ тощо. Серед замовників – великі міжнародні компанії, як, наприклад, Marriott International зі штаб-квартирою в США, яка керує роботою 6080 готелів по всьому світові.

Пошепки

  • А ще сноуборди від фірми “Фішер-Мукачеве”, в асортименті якого понад 180 різноманітних моделей спортивно-бігових лиж і 130 моделей гірських лиж. Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів, зокрема, Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.
  • Гадаєте, що це все? А як щодо модного взуття? Марка Braska, нею володіє підприємець з київської Троєщини. Зараз 40% взуття Braska виробляється в Україні для місцевих споживачів, а 60% – за кордоном. Цей бренд популярний у Італії, Франції, США, Німеччині, Британії… Словом, без нього не обходиться жоден модний показ!

  • Штучні сапфіри для США. З них виготовляють бронежилети та бронескло для  автомобілів американських президентів. Їх виробляють у Харкові, в науково-технологічному комплексі “Інститут монокристалів”.

А які Ви знаєте цікаві факти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector