7 ознак, що сім’ї скоро кінець, які вперто не хоче помічати дружина

В любові теж є хвороби, які неможливо вилікувати. Відносини – це, безумовно, складна робота, і все ж це не рабство, яке повинно віднімати у вас або у вашого партнера 24 години на добу. Рано чи пізно здоровий союз все-таки повинен переходити в автономний режим, і якщо ви вже не один рік б’єтеся за те, щоб просто зберегти ваш роман на плаву, то, можливо, у вашому човні кохання утворилася пробоїна, залатати яку дуже складно. 

Така ситуація повинна слугувати дзвіночком для обох – що пора діяти, щоб зберегти стосунки та вивести їх на правильний шлях. Багато з нас, не реагують на такі сигнали й вважають їх дрібними, щоб почати переживати. Деякі жінки думають, що у всьому винувата втома, або робота. Але знайте, що ці дзвіночки мають накопичувальний ефект і рано чи пізно, це обернеться проти вас.

Ось 7 ознак, які покажуть, що в шлюбі відбувалась поломка:

1. Ви не відчуваєте задоволення у відносинах

Важливо усвідомити таке. У здорових відносинах люди можуть злитися один на одного, але вони не повинні відчувати фундаментальну образу і невдоволення тим, що відбувається навколо. В іншому випадку все це буде більше схожим на вічну кабалу, ніж на союз двох люблячих сердець.

2. Ви рідко смієтесь разом

Сміх може показати наскільки у вас здорова атмосфера у стосунках. Це дуже важливий фактор міцних відносин. Ви можете переживати складні часи, часто конфліктувати та не знаходити спільної мови, але завжди маєте привід посміятись разом.

Сміх – об’єднує! А ось відсутність сміху – це застережливий знак, який не потрібно ігнорувати.

3. Ви відпочиваєте на самоті довше, ніж один з одним

Ви завжди повинні мати свій особистий простір та власні захоплення, які ви любите робити наодинці. Але якщо на спільний відпочинок у вас не залишається часу після цього, тоді це великий червоний прапор. Який вихід з даної ситуації? Постарайтесь знайти спільні хобі з вашим чоловіком, щоб цікаво було обом!

4. У ваших розмовах переважає більше критика, аніж схвалення

Пошепки

Коли ви постійно незадоволені або ж кричите, чи саркастично відповідаєте своєму партнеру – це величезне попередження, що ваш шлюб в біді.

Знайте, що коли у ваших відносинах переважає розчарування, негативні емоції або невдоволення, це вже проблема.

5. Ви починаєте щось приховувати від чоловіка, або навпаки

Якщо ви помічаєте, що починаєте приховувати від свого чоловіка повідомлення які приходять вам на телефон, або ж певні події, які трапились протягом дня, то це дуже погано! Шлюб не може будуватись без довіри й вірності! Якщо ви робите щось таємно від чоловіка, то знайте, що ваші стосунки зруйнуються!

6. Ви або ж ваш чоловік отримуєте більше задоволення від кар’єри, аніж від вашого шлюбу

Ніхто не говорить про те, що не потрібно реалізовувати свої цілі та добиватись успіху на роботі, але коли ваші думки спрямовані лише на кар’єру, а шлюбу дістається лише мізерна частина ваших зусиль, це говорить про те, що ви йдете не правильним шляхом.

Потрібно бути відданим шлюбу й старатись отримувати задоволення від своєї сім’ї.

7. Ви з чоловіком більше не обговорюєте своє спільне майбутнє

Кожен з подружжя стикається з рутиною в стосунках – робота, діти, прибирання, приготування вечері, але не потрібно забувати, що завжди слід пам’ятати про спільне майбутнє й мріяти разом!

Надихайте, діліться своїми думками та мріями, визначайте спільні цілі й ідіть до них разом!

А як ви боретесь з проблемами в стосунках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector