7 ознак слабохарактерного чоловіка, не здатного на серйозні вчинки

Сильним жінкам буває дуже важко в стосунках через те, що поруч з ними слабкі чоловіки. Більшість проблем між партнерами відбуваються не через те, що вони несумісні або хочуть різних речей. Просто хтось із них або ж вони обидва не хочуть визнавати, що йдуть на поводу у своїх слабкостей. Якщо ти впевнена, що поводишся як сильна жінка, переконайся в тому, сильний чоловік поруч з тобою.

Ось 7 причин слабохарактерного чоловіка:

1. Він нічого не хоче робити

Слабкий той чоловік, який цілий день може дозволити собі нічого не робити та не допомагати своїй дружині, дівчині, матері зі справами по дому. Той, хто вважає за краще шукати тисячу причин своїй бездіяльності, шкодуючи себе і пропалюючи час замість того, щоб зробити те, що від нього вимагається.

2. Він не хоче приймати рішення 

Навіть ті, від яких безпосередньо залежить лише його благополуччя. Такий чоловік вважає за краще стояти осторонь, звалюючи розв’язання важливих питань на плечі партнера. Він не хоче  брати участь в побудові ваших відносин і вважає за краще економити емоційні та фізичні сили, живучи у своє задоволення і не враховуючи потреб пари.

3. Його ніколи немає поруч, коли вам це потрібно 

А іноді, якщо він все ж виявляється в межах вашої досяжності в потрібну хвилину, він вважає за краще втекти до друзів, залишивши вас наодинці зі своїми проблемами. Просто тому що свій комфорт він цінує більше, ніж ваш душевний спокій. Взаємна підтримка – важлива частина романтичних відносин. Її відсутність сигналізує про незрілість партнера або ж про недостатню силу його почуттів. У будь-якому випадку, кожен раз залишаючи вас наодинці з вашими проблемами, він лише доводить своє боягузтво.

Пошепки

4. Він нехтує вами, але готовий радувати всіх інших 

З цього можна зробити два висновки: він залежить виключно від думки оточуючих, і відноситься до вас, як до належного. Це ознаки слабкої, егоцентричної людини, впевненої в тому, що ви завжди будете поряд, незважаючи ні на що. 

5. Він егоїст

Здоровою часткою егоїзму корисно володіти кожному з нас. Він допомагає нам відстоювати власну думку і домагатися поставлених цілей. Однак любов – це коли людина ставить бажання і потреби партнера вище своїх власних. Або хоча б на одному рівні. Якщо ж ваш чоловік проявляє у відносинах до вас свій егоїзм у віх аспектах: починаючи від ліжка, закінчуючи останнім шматком вашого улюбленого торта, чи його можна назвати сильною людиною?

6. Він не слухає

Якщо ви вже «пилите» його, значить він не уважно вас слухає або не хоче слухати те, що йому не зручно. А ще це означає, що він вирішив не поважати вас. Сильний чоловік слухає свого партнера. Не обов’язково погоджуватися, але важливо вислуховувати.

7. Він не відстоює себе і не заступається за вас 

Лише тому, що всіма силами намагається не вирішити конфлікт, а уникнути його. В такому випадку він готовий поступитися і власними принципами, стерпіти будь-які образи в вашу або свою адресу, або навіть задобрити кривдника, аби все швидше закінчилося. Свою думку він здатний висловити лише на кухні, розігруючи перед вами театральну сценку.

А ви погоджуєтесь з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector