7 ознак того, що саме це відбувається у вашому житті не випадково

1. Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам

Якщо вам не перетелефонували з роботи, на яку ви хотіли влаштуватись, то це не через те, що у них не було часу. Так само якщо ваша кохана людина за цілий день жодного разу не подзвонила або не підняла слухавки, то це не через брак часу. Просто перестаньте виправдовувати цю людину. Не витрачайте свого часу на того, хто не цінує вас. 

2. Кожна людина ставить свої власні інтереси понад інші

Ніхто не подбає про мене краще, ніж я сам. Адже щирий друг, чи добрий родич, чи справедливий керівник — в першу чергу будуть зацікавлені власними інтересами та захищатимуть перш за все власні кордони.

Тому треба вміти постояти за себе, тоді коли це справді потрібно. Якщо тобі складно на роботі, то скажи про це керівнику, бо він робить так, щоб було добре йому, а не тобі. Подбай про себе!

3. Ви ніколи не зможете всім догодити

Без настрою — будь веселим.

Маєш гарний настрій — втихомирся трохи.

Одягнув чорного кольору одяг — чому так темно?

Одяг білого кольору — чорний тобі більше личить.

Пошепки

Пішов вчитись на перукаря, я не на юриста — невдаха.

Хочеш стати відомим артистом — забагато хочеш. 

Якби ми прислухалися до порад інших, ми б ніколи нічого не змогли досягти. Адже неможливо усім догодити. Послухай і зроби по-своєму! Бо все одно знайдеться хтось, хто буде казати, що ти не добре робиш. Критика буде завжди. Проте вибір завжди за тобою, а не за ними.

4. Світ абсолютно нічого вам не винен

Ви однозначно завжди заслуговуєте на найкраще, однак якщо будете себе постійно жаліти та стояти на місці, вам ніхто не допоможе. Адже ніхто нічого вам не винен. Ви маєте самі багато працювати аби чогось досягти.

5. Ви знаходите собі виправдання

Щоб досягти чогось у житті — ігноруй свої виправдання! Є мрія — йди до неї, попри будь-які перешкоди. Ти можеш сказати, що у тебе немає грошей на її здійснення, або мало часу, або ж вже пізно. Однак усе це просто виправдання. 

6. Вас характеризують дії, а не думки

Мрії, плани — усе це має право на існування. Однак якщо ти нічого не робитимеш для їх реалізації, нічого не зміниться. І мрії залишаться мріями. Покажи, що ти вмієш не тільки говорити, але й діяти!

7. Ніхто не прийде і не врятує вас від вашого власного життя

На мене чекає найкраща робота, ідеальний хлопець чи дівчина, а ще моє життя буде сповнене безліччю приємних сюрпризів. Однак, на жаль, не все так легко та ідеально буває у житті. Ніхто не прийде й не врятує нас від проблем. Варто не чекати на магію, а сподіватись на власні сили. 

Якщо ви хочете побачити зміни в житті, то повинні працювати над тим.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector