7 ознак того, що ваш партнер емоційно прив’язаний до іншої

Дивно, але за фактом фізичну зраду визначити набагато легше, ніж емоційну. Коли ваш чоловік пропадає на роботі, попереджає про незаплановані зустрічі, через які не зможе встигнути на вечерю, або ж в крайньому разі на його сорочці помітні сліди помади. Все це ясно як божий день.

Але набагато складніше визначити якщо у нього на думці хтось інший. Фізично він постійно знаходиться поруч з вами, але думки у нього про іншу.

Популярний психотерапевт Джіні Лав розповість про декілька ознаках, які допоможуть дізнатися чи прив’язаний ваш партнер емоційно до іншої чи ні.

1. Ваша сексуальне життя різко пішло на спад або, навпаки, стало в рази краще

Психотерапевт Джіні Лав стверджує – якщо у вашого чоловіка є платонічне почуття до іншої жінки, які ще не переросли в щось більше, то можливо частота занять любов’ю з вами може збільшитися. А пояснюється це тим, що до нового об’єкту він ще не може знайти підходу і тому, грубо кажучи, користується тим що є поруч.

Але, звичайно ж, всі чоловіки різні і по-різному поводяться в подібній ситуації. Деякі навпаки можуть повністю закритися від своєї дружини.

2. Він здається вам відстороненим і далеким

Якщо ваш партнер почав домагатися уваги і емоційного контакту з іншою людиною, то він може перестати обговорювати з вами свої справи. Спілкування з іншими людьми забирає у нього так багато часу, що у нього не залишається сил і емоцій поговорити з вами. Особливо така різниця помітна у чоловіків, які любили вдома під час вечері ділитися цікавими історіями з роботи. Тепер вони вам нічого не говорять, а це може означати, що розказують комусь іншому.

3. Його ставлення до вас змінилося

Тепер між вами величезна прірва, і можливо він почне критикувати вас, ваші навички в приготуванні, або смак в одязі. І все це тому, що новий об’єкт для нього є ідеалом, і він буде порівнювати вас з нею.

Пошепки

4. Змінюється його ставлення до соцмереж, СМС, і до решти

Якщо раніше ви постійно вмовляли його написати вам хоча б одне СМС, то тепер він 24 години на добу не випускає телефон з рук. Психотерапевт вважає, що це привід задуматися і щоб прояснити ситуацію варто запитати партнера, з ким він стільки переписується. Якщо чоловік почне ухилятися від відповіді і ховати телефон, значить він точно винен, але в глибині душі вважає, що збрехавши вам, врятує від болю.

5. Він постійно вимовляє її ім’я

Всі ми часто згадуємо наших друзів і вимовляємо їх імена, але якщо саме одне ім’я вимовляється занадто часто, то він точно відчуває до неї не тільки дружні почуття.

6. У сварці він почав поводитися по-іншому

Якщо під час чергової сварки ви помітили, що він поводиться зовсім інакше, або ж використовує абсолютно нові слова і думки, повірте вона точно існує і скоріш за все він обговорює з нею якісь ваші проблеми. А потім її бачення ваших відносин повністю передається йому.

7. Ви починаєте відчувати себе третім колесом в ваших власних відносинах

Якщо ви все ж відчули, що тепер ви не номер один в житті вашого чоловіка, то можливо він його ділить з кимось іншим.

У разі, якщо ви кивнули хоча б на 3 пункти з 7, то в ваших відносинах, напевно, вас вже не двоє. Саме час зробити що-небудь і не сидіти склавши руки. Найкраще поговорити про те, що відбувається і не дає вам спокою.

Чи згодні Ви з цими ознаками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector