7 ознак, які видають дешеву жінку

Не люблю таке жорстоке та некрасиве поняття “дешева жінка”.  Хоча зараз це дуже поширене явище.

Такі жінки матеріальні й до чоловіків ставляться лише з користувацьких цілей. Вони думають лише про гроші й займаються лише тим, щоб покращити свій зовнішній вигляд та придбати атрибути, які будуть надавати їм дорожчого вигляду. 

Тому хочемо вам наголосити на 7 ознак, які характеризують таких жінок.

1. Ставлення до чоловіків

Такі жінки неправильно ставляться до чоловіків. Вони навіть не намагаються пізнати душу свого партнера, а просто хочуть лише отримати максимум з його гаманця. Така жінка ніколи не буде розплачуватися в ресторані, а ще довго доводить чоловікам про те, що чоловік “повинен”.  

2. Бренди всюди

Дешева жінка не розвивається духовно, тому щоб надати собі якоїсь вартості, вони витрачають багато коштів на етикетки дорогих марок. А ще вони стараються орієнтуватися у світі моди, щоб завжди бути “в тренді”. 

3. Кредити

Дешева жінка точно має за своєю спиною декілька кредитів. Їй же треба якось підтримувати свій дорогий образ новим айфоном чи шубою. 

Пошепки

4. Ставлення до навколишніх

Дешева жінка завжди вважає себе кращою за інших, і тому при цьому принижує інших, зокрема персонал різних закладів. Така жінка завжди намагається підійняти свою самооцінку за рахунок людей, які нижче за нею рангом.

5. Зовнішній вигляд – це все

Зовнішній вигляд – свята святих для дешевої жінки. Вона навіть в магазин наносить макіяж та обирає найкраще вбрання. А ще вона завжди буде намагатися продемонструвати свої принади, адже вона може зустріти своє щастя в будь-якому місці. 

6. Ставлення до свого походження

Дешеві жінки часто походять з простих сімей і ще вони дуже цього соромляться. Вони мріють про дороге та розкішне життя, якого не було у них в дитинстві. Якщо вона поїхала з провінції до столиці, то про своїх земляків часто відгукується з презирством.

7. Вірність? Не чула!

Такі жінки ніколи не залишаються вірними. Життя в будь-який момент може продемонструвати кращі варіанти, і якщо у неї буде шанс отримати краще життя, то вона навіть не буде задумуватися перед зрадою. Апетити дешевої жінки ростуть величезними темпами.

А вам зустрічалися такі жінки? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector