7 помилок перед сном, через які збільшується вага

Після важкого робочого дня ввечері усім нам хочеться добре відпочити та розслабитися. Часто саме в цей момент люди допускаються помилок, які потім відбиваються на їхніх вагах. 

1. Їжа вночі. Тут навіть не ідеться просто повноцінного приймання їжі, а от постійне жування чогось смачного, особливо під час перегляду улюбленого фільму. Саме тоді ми починаємо все з’їдати в неймовірних кількостях. Звичайно, не їсти після 6 це занадто жорстоко, особливо якщо ти приходиш додому з роботи в такий час. Але все потрібно робити в міру та вживати корисну їжу.

2. Кава вночі. Кава може порушити сон, а ще останні дослідження довели, що хлорогенова кислота, яка входить до її складу, допомагає набрати вагу.  Ввечері краще пити  зелені чаї та трав’яні збори. 

3. Недосипання. Сон повинен тривати не менше 7-8 годин. І це має бути золотим правилом для кожної людини. Коли у вас дефіцит сну, то ви відчуваєте себе млявим і непрацездатним. Дефіцит сну має негативний вплив і на ваш метаболізм і сповільнює його. 

4. Гіподинамія. Після робочого дня ми зазвичай настільки втомлені, що одразу плюхаємося в крісло. Інколи можемо ще займатися домашніми справами. Але це все одно недостатнє фізичне навантаження. Спробуйте після роботи не одразу іти на автобус чи метро, а трішки прогулятися пішки.  

5. Нічний інтернет-серфінг. Зараз усі перед сном ще сидять в соціальних мережах. Але комп’ютери та смартфони синім світлом запобігають виробленню мелатоніну — гормону сну. Також цей гормон бере ще й участь в обміні речовин. Краще почитайте книжку на ніч, а засинайте вже в темряві. Аудіокниги — теж корисно.

6. Пізній підйом. Перед пробудженням вам потрібно хоча б протягом пів години бачити сонячне світло. Якщо спати до останнього, а потім похапцем збиратися, ще одразу в транспорт й в офіс, то вам просто не буде вистачати денного світла. 

7. Неправильне ліжко. Ваша постільна білизна повинна бути спокійних кольорів, пастельні, блакитні або зелені тони. А от яскраві — навпаки можуть пробуджувати апетит. 

Проаналізуйте свій сімейний вечір і спробуйте щось змінити в ньому, щоб вашій стрункості нічого не загрожувало.

Чи присутні у вашому розпорядку дня ці помилки?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: