7 помилок в макіяжі, які хоч раз робила кожна жінка

Сьогодні в макіяжі майже немає табу — робити можна все що завгодно. Але є речі, які здатні зіпсувати навіть найцікавіший задум і перетворити макіяж в кошмар. Перевірте, чи не робите ви цих помилок.

1. Макіяж на суху шкіру

Не можна робити макіяж на суху шкіру, ви так лише підкреслите всю недосконалість. Перед макіяжем потрібно ретельно очистити шкіру та зволожити. 

2. Макіяж одразу після зволожування

Однак якщо відразу після зволоження ви почали накладати тональний шар, то нічого хорошого у вас не вийде. Волога шкіра — погана основа для макіяжу, необхідно дати засобу повністю вбратися. Інакше макіяж ляже нерівно, або скачається шматочками. Зачекайте 6-7 хвилин. 

3. Розтирання тонального крему

Тональний крем ні в якому разі не можна розтирати, адже така техніка призведе до того, що засіб ляже плямами. Кожний шар потрібно прихлопувати та розгладжувати. 

4. Виключно кремові текстури

Не потрібно в макіяжі використовувати засоби лише кремової текстури. Такий макіяж втратить свій вигляд вже після декількох годин.Щоб якнайдовше зберегти свіжість макіяжу, комбінуйте кремові та сухі текстури.

5. Консилер і пудра в надлишку

Зайвий контуринг та багато пудри не зможуть замаскувати темні кола під очима, а лише підкреслять структури шкіри та кожну зморшку. Під очі слід акуратно наносити пудру та сухі засоби. 

6. Низька лінія рум’ян

Обличчя одразу опускається, якщо малювати рум’янець внизу обличчя. Краще наносьте рум’яна лише на вилиці. 

7. Похмурі брови

Ключ до красивих брів в правильно обраному відтінку продукту, який повинен нагадувати не колір вашого волосся, а природну тінь від волосків брови. Також зверніть увагу на нанесення, яке повинно бути максимально натуральним. Темні, широкі, важкі брови візуально роблять обличчя грубішим.

Ви допускали ці помилки в нанесенні?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: