7 помилок, які припускають 99% жінок

Опираючись на власний досвід, я дійшла до висновку, що сімейна терапія працює краще, коли на сеанси приходить виключно дружина. На мою думку, чоловіки просто не зацікавлені в тому, аби слухати психолога. Натомість вони можуть змінитися тоді, коли зміниться їхня жінка.

Я зібрала 7 найпоширеніших помилок, з якими мені доводилося мати справу:

Помилка № 1: Ви читаєте багато моралей

Жінки часто намагаються повчати своїх чоловіків, мовляв, “я краще знаю”, “я покажу, як треба”, “а я казала”. І це продовжується протягом дня, тижня, місяця, року…В один момент подібних балачок може стати просто занадто багато. 

Помилка № 2: Вас кидає з крайності в крайність

Іншою не менш поширеною помилкою є коливання від стану “я завжди доступна” до позиції “я ніколи недоступна”. У першому випадку жінка завжди готова до інтимної близькості з чоловіком, незважаючи на мікроклімат у їхній сім’ї. Це часто призводить до втрати власної значущості. У другому випадку дружина настільки захоплюється турботою про чоловіка, що стає йому другою мамою. Це вбиває сексуальний потяг. 

У всьому повинен бути баланс. Жінка має поєднувати в собі дівчинку й маму, гнучко маневруючи між двома станами. А для цього потрібно навчитися радіти життю і відчувати абсолютне щастя. яке не буде залежати від зовнішніх чинників. 

Помилка № 3: Ви лупите тигра тапком

Чоловіки, яким жінки постійно заявляють свої претензії, перетворюють на лінивих “кішок”. Це нагадує процес побиття тигра тапком зі словами: “Ти слабкий і взагалі не тигр”. Так само і в стосунках фрази “Ти лінивий”, “Коли ти приймеш рішення?”, “Ти замало заробляєш” потрібно замінити на “Мені сумно, що ми ледве зводимо кінці з кінцями”, “Я засмучена, бо мені це було важливо, а ти цього не розумієш”. Таким чином чоловік почне відчувати свою відповідальність за завдані прикрощі. 

Помилка № 4: Ви не усвідомлюєте, що таке щастя

Жінки стають на одні й ті ж граблі і припускаються аналогічних помилок лише тому, що не вміють бути щасливими. Вони не знають, як описати цей стан і як його досягти. Хтось помилково вважає, що щастя пов’язане виключно з успіхом, словами схвалення і похвали. Саме тому батькам важливо з дитинства пояснювати своїм дітям, у чому ж полягає справжня радість і насолода від життя. 

Помилка № 5: Ви не виховуєте ласку в дітях

Дорослі повинні подбати про те, щоб їхні діти вміли проявляти ласку навіть у дорослому віці. Адже між чоловіком та жінкою не виникне жодних конфліктів, якщо у їхніх взаєминах будуть присутні теплі слова, міцні обійми й поцілунки. 

Для того, щоб малеча привикала до таких проявів, батьки завжди мають лагідно до неї ставитися, висловлювати слова підтримки, любові й розуміння. 

Помилка № 6: Ви не даєте чоловікові говорити

Часто між подружжям виникають непорозуміння через те, що жінки дивляться на все, поєднуючи кожен окремий фрагмент в цілу картинку,  а чоловіки бачать одразу узагальнений варіант. Саме тому партнер не завжди знає, як правильно відповісти на просте питання: “Як тобі?”. У нього виникає страх і тривога, пов’язані з тим, що неправильна відповідь може стати причиною скандалу. 

Однак налагодити зв’язок модна завдяки цікавим іграм. Наприклад, коли чоловік вкотре запитує, де його сорочка, дружина у відповідь може сказати: “Якщо ти назвеш три важливих для мене слова, то я скажу тобі, де твоя сорочка”. Згодом обранець навчиться сам користуватися подібним інструментом. 

Помилка № 7: Ви не усвідомлюєте свою красу

Жінкам важлива суспільна думка, яка стоїть вище за слова рідної й близької людини. Саме тому вони обов’язково нафарбуються перед прогулянкою містом, але навіть не розчешуть волосся в присутності свого чоловіка. Однак ніколи не потрібно запускати себе і завжди робити все можливе, аби виглядати приголомшливо. 

Прості техніки для того, щоб бути щасливою:

  • Кожного дня думайте над тим, яке задоволення ви собі сьогодні забезпечите.
  • За день ви повинні пройти як мінімум 4 км пішки. 
  • Пийте багато води, аби вимити депресію з організму. 
  • Регулярно повторюйте фразу: “Я приймаю себе”. 
  • Розпочинайте день з того, що приносить вам задоволення.
  • Важливо кожного тижня влаштовувати собі “лінивий день”, коли можна нічого не робити. 

Чи припускалися ви якихось помилок із цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector