7 проблем, з якими банани справляються краще всяких таблеток

Чудовий фрукт, який інколи може бути ефективнішим від лікарських препаратів. 

Якщо у вас немає ніяких протипоказань, то обов’язково включіть його в раціон.  Хоча це достатньо калорійний фрукт, він містить клітковину, яка очищує організм та насичує його енергією. Якщо ви не вірите мені — спробуйте їсти банани і відчуєте себе набагато краще. 

Таблетки міцно увійшли в наше життя, але викиньте їх і замініть на банани.

  1. Гіпертонія. В бананах у великій кількості міститься калій, тому цей фрукт чудово регулює тиск і запобігає серцево-судинним проблемам. А калій корисний тим, що чудово виводить з організму солі. 
  2. Анемія. Також вони наповнені  вітаміном B6, тому впливають на організм, як антисептик та протизапальний засіб, допомагають боротися з  болем у суглобах.
  3. Поліпшення зору. Банан у великій кількості містить вітамін А, який впливає на функціонування наших очей. Також банан є чудовою профілактикою курячої сліпоти. 
  4. Запори і метеоризм. Пектин, що входить до складу бананів, чудово очищує організм від токсинів. Банан містить велику кількість клітковини, через що нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Саме банани можуть допомогти з нетравленням шлунка та здуттям живота. 
  5. Допомога при ПМС.  До складу бананів входить вітамін B6, який справляє позитивний вплив на рівень цукру і дозволяє знизити негативні симптоми ПМС. Через цей вітамін банани можна використовувати як антисептик та протизапальний засіб, вони навіть допомагають боротися з  болем у суглобах.
  6. Депресія.  Також до складу цих фруктів входить триптофан, який допомагає зміцнювати сон. А ще він допомагає боротися з відчуттям неспокою і депресією, оскільки стимулює  розвиток серотоніну. 
  7. Втрата ваги.  Хоча це солодкі фрукти, але містять багато клітковини, яка швидко насичує організм та зменшує апетит.

Як часто ви вживаєте банани?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: