7 ранкових звичок, які заважають схуднути

Деякі ранкові ритуали можуть не лише покращити ваше самопочуття, а й змінити зовнішній вигляд. А якщо робити щось неправильно, так це лише може погіршити ситуацію. Тому варто ретельно ознайомитися з тими звичками, які тільки заважають схуднути і погіршують метаболізм.

1. Ви не п’єте склянку води після того, як прокинетеся

Після пробудження обов’язково слід випити склянку чистої води, і це потрібно робити ще до сніданку. Просто розплющили очі й випили. Саме так ви значно покращите свій метаболізм, а ще допоможете краще засвоїтися корисним речовинам під час сніданку. Тому це правило має перетворитися в справжню звичку.

2. Не впускаєте сонячне світло

Дуже важливо отримувати достатню кількість сонячного світла протягом дня. Достатньо 20 хвилин, щоб покращити обмін речовин та зарядитися бадьорістю й енергією. Саме сонячні промені допомагають організму краще виробляти вітамін D, тому така звичка має бути обовязковою. Не спіть з закритими шторами та приймайте сонячні ванни. 

3. Занадто багато цукру в вашій чашці

В багатьох людей ранок починається з кави, яка містить декілька ложок цукру. Сама кава не є настільки шкідливою для вашої ваги, а вся загроза криється саме в цукрі, який сповільнює обмін речовин. Тому починайте ранок з зеленого чаю, який також відмінно бадьорить та ще й містить велику кількість антиоксидантів. 

4. Пропускаєте сніданок

Якщо ви займаєтеся підрахунком калорій, і вважаєте, що не важливо яку їжу і коли, головне — кількість, то ви дуже помиляєтеся. Надзвичайно важливим фактором є і час прийому їжі. Сніданок — надзвичайно важливий для організму, оскільки саме він має зарядити енергією на весь день. Він повинен складатися з комбінації білків, жирів та вуглеводів, уникайте солодких страв та консервантів. 

5. Ви пропускаєте ранкове тренування

Ранкова гімнастика чудово бадьорить та покращує метаболізм. Багато людей уникає цієї корисної звички через сонливість чи брак часу, однак якщо ви хочете схуднути, то витрачайте хоча б 15 хвилин на ранкову пробіжку або гімнастику.

6. Ви читаєте новини вранці

Це може здатися нелогічним, але читання новин може завдати шкоди вашій звичайній втраті ваги. Клітини починають краще працювати, коли ви в спокої намагаєтеся привести тіло в нормальний стан після сну, а от читання негативних новин може спровокувати стрес. В такому випадку ваші стовбурові клітини в жирові клітини і змусить вас набирати жир. 

7. Ви довго спите

Якщо часто спати понад 10 годин, то з часом на животі зявляться жирові відкладення. Замість  того, щоб наситити організм корисними речовинами, ви будете спати, тоді він почне відкладати жирові клітини, щоб підтримувати життя. 

Чи присутні ці звички у вашому житті?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: