7 речей, звичних в США, але майже невідомих для нас

В США є речі, які звичному українцю можуть здатися надто дивними. Інколи ці побутові пристосування можуть бути дійсно корисними і в нас. Про них ми розповімо детальніше. 

Фторована вода

Фтор є корисним для наших зубів, оскільки чудово очищує їх від карієсу. Часто цей елемент додають навіть у зубну пасту. Саме тому для білосніжної посмішки в США воду фторують. Це допомагає підтримувати посмішку здоровою та білосніжною.

Харчові подрібнювачі

Цей пристрій дуже популярний в США, адже в цій країні щорічно виробляється і продається понад 20 мільйонів харчових подрібнювачів. Якщо американець використовує подрібнювач чи не щодня, то ми навіть і не знаємо про його існування. Перед тим, як спустити продукти в каналізацію, гаджет подрібнює їх, щоб запобігти засміченню труб. При цьому з кухонного відра немає ніяких неприємних запахів. 

Канальні кондиціонери

На стадії будівництва всі приміщення в США оснащуються кондиціонерами. Їхня відмінність від звичних нам персональних кондиціонерів полягає в тому, що вони охолоджують свіже повітря з вулиці, а не застійне з квартири. У приміщенні підтримується комфортна температура і вологість, при цьому повітря залишається свіжим.

Телефонні номери з буквами

Надзвичайно комфортне використання телефонних номерів: комерційні номери фірм реєструються за назвою. Розпочинаються ці номери з числа 1-800, а далі – слово. Наприклад, номер адвокатської контори може мати вигляд 1-800-JUSTICE. 

Картопля в поліетилені

Ми купляємо картоплю в пакетах або мішках, а от в США є сорт картоплі айдахо, який продається поштучно. Кожна картоплина при цьому обгорнута в поліетилен та промаркована штрихкодом. 

Автобуси, що нахиляються

США піклується про своїх громадян, а інваліди там вважаються повноцінними членами суспільства. Саме тому під них підлаштовуються інфраструктуру: рівні тротуари, занижені пандуси, занижені кнопки в ліфтах і на світлофорах. Також варто згадати і громадський транспорт, адже кожен автобус може нахилятися до рівня тротуару, завдяки пневмопідвісці. Інваліди можуть подорожувати місто самостійно. 

Відсутність дорожніх знаків

Більшість дорожних позначень вказуються буквами в США. Це робиться для того, щоб водії розуміли абсолютно все, якщо вони ще не вивчили знаки. Там не має цегл, червоних трикутників, ромбиків, а замість цього звичні букви та слова: «поступіться пішоходам», «обмеження швидкості 50 миль на годину», «пішохідний перехід» і так далі.

Ви знали про такі особливості?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector