7 секретів жінки, яка знає собі ціну! Робіть це – і чоловіки неодмінно вас поважатимуть

Подивіться навколо! Чи багато ви знаєте жінок, які дійсно себе цінують, які не марнують свій час на довічне служіння керівництву, чоловікові й навіть дітям? Вкрай мало, чи не так?

Століттями так склалося, що українська жінка, немов титан, тримає на своїх плечах весь світ. Вона тягне важкезні торби з ринку, до пізньої ночі крутить консервацію, паралельно робить з дітьми уроки, а потім ще й намагається мати пристойний вигляд для чоловіка. Українська жінка тримається за чоловіка хай би як він образив. Б’є, п’є, гуляє – нічого! Головне не розлучення, бо ж гріх і що ж людям казати?

Але ніколи не пізно все змінити. Адже трапляються панянки від яких віє впевненістю. Вони не цьковані комплексами, хоч і далеко не ідеальні. І, повірте, саме таких жінок цінують, їм не зраджують, їх поважають. 

Є доволі елементарні секрети жінок, які знають собі ціну. Спробуйте і ви так поводитись  – і життя неодмінно зміниться.

1. Перестаньте сумніватись в почуттях чоловіка.

Вічні сумніви з’являються саме через комплекси. Жінка, яка знає собі ціну – впевнена, що гідна найкращого, вона знає, що подобається і не потребує доказів. Розуміє, що чоловік, який її обрав відчуває її потреби й нізащо не підведе.

Звичайно, чимало жінок не зможуть одразу переналаштувати своє мислення. Та варто ретельно працювати, аби насолоджуватись стосунками, і разом з тим – не перейматись тим, що не гідна бути щасливою. Якщо ж чоловік не виправдовує очікувань – чи потрібен він взагалі?

2. Не зациклюйтесь на стосунках, ніщо не вічне.

Та якщо не склалося в жодному разі не слід звинувачувати себе. Безліч жінок після невдалих стосунків ще дужче занурюються в копання в собі. Через це з’являються нові комплекси. Тож варто опанувати себе і збагнути – ніхто не винен, треба жити далі. 

3. Варто мати своє власне життя і свої кордони.

Нізащо не слід розчинятися в житті партнера. Треба мати власний світ, потреби й правила з чітко визначеними кордонами. Ніхто не в праві тиснути та змішувати змінювати бодай щось, якщо у вас немає такого бажання. Стосунки з чоловіком не повинні займати увесь час. Жінка, яка себе цінує, залишає місце для подруг та власних захоплень.

4. Не слід намагатись постійно привернути до себе увагу.

Пошепки

Впевненій в собі жінці це просто не потрібно. Адже вона без того знає, що варта найкращого. Їй не треба усім довкола доводити, що має гарне життя і вірного партнера. Чоловіки не люблять зайвий драматизм. Їм потрібен спокій і стабільність.

5. Ніколи не треба сумніватися в уже прийнятих рішеннях.

Якщо вже щось вирішила – впевнено йди до встановленої мети. Не сумнівайся і тим паче не показуй іншим, що шкодуєш про щось. Усі мають відчувати цю непохитність. Лишень тоді успіх гарантовано. Ніхто не любить людей, які постійно коливаються.

6. Впевнена жінка не боїться помилок.

Помиляються усі, не варто робити із цього трагедію. А якщо вже щось пішло не так – не варто шукати винних і тим паче звинувачувати чоловіків.

Помилка – це досвід. Жінка, яка себе цінує – добре це знає. Вона прагне самовдосконалення, якого інакше просто не досягти!

7. Сильна жінка не дасть себе образити. 

Вона ніколи не стане миритися з приниженням і не буде поруч із тим, хто примушує почуватися не гідною. Розуміє, що час надто швидкоплинний, аби марнувати його на не тих чоловіків.

І найголовніше, жінка, яка знає собі ціну – не боїться самотності. Вона щаслива наодинці із собою, їй не потрібен чоловік, аби почуватись повноцінною. Не варто бути аби з ким для того, щоб довести іншим, що ти комусь потрібна!

Не слід миритися з тотальною неповагою, краще наважитись змінити життя. Адже воно надто швидко минає.

А ви знаєте собі ціну? Відчуваєте повагу партнера?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector