7 свіжих серіалів, які затягують з першої хвилини

Нарешті настали ті  зимові вечори, які так добре йдуть під серіали з чашкою гарячого чаю! Не знаєте, що подивитися? Покладіться на нас!

Ми знайшли для вас 7 свіжих телесеріалів, які не дадуть вам занудьгувати:

7. Проповідник (2016-).

Рейтинг: 8,1 / 10.

Священик Джессі Кастер став носієм всередині свого єства дивної істоти по імені Генезис. Це дитя є одночасно чистий ідеал, але також згусток абсолютного зла.

Генезис — єдина істота у Всесвіті, яка може стати подібною до Бога, якщо того побажає, а його носій автоматично стає наймогутнішою істотою в матеріальному світі …

6. 13 причин чому (2017-).

Рейтинг: 8,1 / 10.

Одного разу Клей Дженсен знаходить на порозі свого будинку коробку з аудіодисками, записаними Ханною Бейкер. Він був закоханий в цю дівчину в школі, поки вона одного разу не наклала на себе руки.

У своїх записах Ханна вказала 13 причин, які штовхнули її на це. І Клей — одна з них …

5. Американські боги (2017-).

Рейтинг: 8,1 / 10.

Тінь — людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, — це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною та без проблем. Поки він не дізнається про її загибель в результаті нещасного випадку.

По дорозі додому, починається сильний шторм, йому з’являється дивна людина. Він називає себе містер Середовище. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що має настати ще більший шторм …

4. За законами вовків (2016-).

Рейтинг: 8,2 / 10.

Після смерті матері 17-річний Джошуа Коді переїжджає до своєї рідні в пляжне містечко в Південній Каліфорнії. Сімейною справою керує бабуся Джошуа. Головний її помічник — старший з братів Коді. Інші сини теж допомагають матері чим можуть.

Незабаром Джошуа розуміє, що сімейний бізнес пов’язаний з криміналом, і що тепер він став частиною цього нового для нього і смертельно небезпечного світу …

3. Детективне агентство Дірка Джентлі (2016-2017).

Рейтинг: 8,4 / 10.

Серіал, що розповідає про пригоди приватного детектива Джентлі і його помічника Тодда.

Кожен сезон вони розслідують якусь велику, здавалося б, абсолютно божевільну таємницю і стикаються з дивними і часом небезпечними персонажами.

2. Розповідь служниці (2017-).

Рейтинг: 8,6 / 10.

Дія розгортається в майбутньому, в республіці Гілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї.

Крім тоталітарного устрою суспільства, в світі майбутнього є серйозна проблема — безпліддя. Лише кожна сота жінка здатна до відтворення потомства. Щоб продовжити офіцерський рід, сім’ї беруть в будинок служницю — сурогатну матір з числа простих жінок, здатних до дітородіння …

1. Дуже дивні справи (2016-).

Рейтинг: 8,9 / 10.

Дія серіалу розгортається в 1980-х роках в тихому провінційному містечку. Сприятливий перебіг місцевого життя порушує загадкове зникнення підлітка на ім’я Вілл.

Також події зачіпають кращого друга Уїлла — Майка. Він починає власне розслідування. Майк впевнений, що близький до розгадки, і тепер йому доведеться опинитися в епіцентрі запеклої битви потойбічних сил …

А ви щось з цього вже бачили?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: