7 трюків, щоб позбутися від риб’ячої кістки, що застрягла в горлі

Немає нічого більш дратівливого, ніж сісти відмінний шматочок риби, а потім відчути, що в горлі застрягла кісточка. Це не тільки дратує неприємними відчуттями, але і може бути небезпечним для здоров’я.

Але не турбуйтеся, ми підготували для вас 7 способів, як можна виправити цю ситуацію.

7 трюків, щоб позбутися від риб’ячої кістки, що застрягла в горлі

Прісноводні риби, такі як форель, лосось і окунь, є одними з кращих риб (за смаком). Але в той же час, вони вважаються одними з найгірших через велику кількість дрібних кісток. Часто, коли кістка застряє в горлі людини вперше, вона схильна до паніки, але важливо зберігати спокій і спробувати ці корисні прийоми, щоб позбутися від неї.

1. Кашель

Коли щось застряє в горлі, організм інстинктивно реагує кашлем. Спочатку спробуйте добре прокашлятися, щоб спробувати позбутися від кістки.

2. Оливкова олія

Якщо перший трюк не спрацював, ви можете зробити кілька ковтків оливкової олії. Вона діє як мастило, таким чином може допомогти видалити дратівливу риб’ячу кістку.

3. Зефір

Можливо, це звучить досить дивно, але це працює. Переконайтеся, що зефір маленького розміру, щоб ви могли його проковтнути, а потім просто з’їжте його. Липкість зефіру може допомогти забрати з собою рибну кістку.

4. Використовуйте оцет

Змішайте оцет з водою і прополощіть горло кілька разів перш ніж проковтнути. Оцет може допомогти розчинити кістку риби. Це може зайняти деякий час, так що наберіться терпіння. Крім того, цей спосіб може допомогти вам трохи зрушити кістку з місця.

5. Хліб в теплій воді

Це працює так само, як метод зефіру. Візьміть шматок хліба і опустіть його в воду або тепле молоко. Тоді зробіть з нього кулю, досить маленьку, щоб проковтнути її повністю. Сподіваюся, клейкість хліба зможе забрати кістку під час ковтання.

6. Рис

З’їжте жменьку рису — це може допомогти впоратися з рибною кісткою. Але будьте обережні і переконайтеся, що рис ніжний і досить м’який, щоб його можна було проковтнути повністю.

7. Сіль і вода

Якщо ви додасте невелику кількість солі в склянку з водою і вип’єте її, це допоможе вам впоратися з рибною кісткою в горлі. Це може також допомогти запобігти інфекції, якщо є ушкодження.

Звернутися за медичною допомогою

Якщо риб’яча кістка викликає проблеми з диханням, вам потрібно негайно звернутися до найближчого пункту швидкої допомоги. Якщо це не екстрена ситуація, ви все одно можете записатися на прийом до лікаря, щоб видалити її.

Я не чула про жоден з цих прийомів раніше. А ви? Діліться своїми варіантами і способами.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: