7 цікавих порад підліткам, як незабутньо провести новорічні канікули

Зовсім скоро всі школярі підуть на новорічні канікули. Для когось це справжнє свято – мандарини, можна спати до обіду, подарунки та розваги. Але що робити, коли за вікном справжня хурделиця, а вдома нудно? 

Пропонуємо дослухатися до наших порад. 

1. Карта позитивних вражень

Візьміть великий ватман, кольорові олівці чи фломастери та гайда малювати. Всі підлітки обожнюють таке заняття, адже тут можна ввімкнути свою фантазію на повну. Однак, варто зобразити на папері найкращі дні за минулий рік. Наприклад, намалювати хороші оцінки у щоденнику, зустрічі з друзями чи відпочинок на морі. Тобто перенести всі позитивні спогади на ватман. А потім можна його приклеїти на стіну

2. Квест з вивченням мови

Під час канікул не потрібно розслаблятися та забувати про навчання. Створіть англомовний квест. Це можуть бути “Вгадай персонажа”, хованки чи монополія. Такий ігровий спосіб допоможе поповнити словниковий запас та підвищувати рівень розмови. А з часом взагалі можна дивитися серіали чи фільми в оригіналі, а не без дубляжу!

3. Досліджувати світ

Не треба збирати важкі валізи та сумки, шукати квитки. В Інтернеті є безліч цікавих сайтів, де можна подорожувати в режимі реального часу. Так що сидячи на дивані, можна “відпочити” в Індії, глянути на дику природу Африки чи дізнатися про архітектуру Європейських міст. А ще краще – переглядайте блогерів, які розповідають про подорожі. На Ютубі ж безліч цікавого контенту.

4. Занурюємося у соціальні мережі

Щодня в Інстаграмі чи Тік-Тоці з’являється безліч популярних блогерів. Тому пропонуємо дослідити їх контент – які тренди вони створюють, чим займаються, дізнатися про їх історію популярності та загалом проаналізувати ринок. Можна ще вивчити історію модного будинку чи дизайнерів, кінематограф та біографію видатних акторів – вибір великий. Також не забувайте про цікаві лекції та підкасти. Ми можемо дізнаватися нові факти про тренди в популярних мережах чи слідкувати за модою.

5. Провести експерименти

Цікавлять такі науки, як хімія, фізика чи біологія? І ви вже прочитали всі підручники по декілька разів? Чому б не перетворити кухню у невелику лабораторію. Можна замовити в Інтернеті спеціальні нароби для дослідів або ж знайти на Ютубі спеціальні відео-уроки. Уявіть, що ви майбутній хімік та отримаєте за таких винахід Нобелівську премію. Раптом це знадобиться у майбутньому?

6. Наша флора – неповторна

Можна дослідити рослини не тільки нашого регіону, але й світу. Для цього не потрібно купувати безліч книг з ботаніки чи сидіти з ранку до ночі в бібліотеці. Особливо ця порада буде корисна підліткам, які живуть за містом та мають невеличкий сад. А щодо квартири рішення є – сукуленти та невеликі вазони. Насправді ботаніка – це дуже цікава та захоплююча наука, стільки нового можна дізнатися. Ось, здається, що це звичайна квітка. Але хто зна, які секрети вона у собі зберігає?

7. Створити власну пам’ятку

Це можуть бути звичайні речі, які підіймуть настрій або ж правила родини – ідей безліч. В Інтернеті є багато референсів та прикладів, які можна повторити за допомогою олівців або ж видрукувати на принтері. 

Вам сподобалися такі ідеї? Яку б ви повторили? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector