7 причин робити присідання регулярно

Присідання — це чудовий спосіб покращити свою фізичну форму без надмірного фізичного навантаження. Їх можна виконувати зі своєю масою, або ж і за допомогою гантель. Особливістю присідань є те, що цю вправу можна виконувати скрізь! 

Хоча найбільше навантаження йде на ноги, однак присідання чудово зміцнює все тіло, покращує відчуття рівноваги та функціонування серцево-судинної системи. Якщо робити їх правильно, то ви дуже швидко відчуєте ефект!

Ось чому варто включити у свою програму тренувань присідання.

1. Зміцнення м’язів всього тіла

Присідання стимулюють до нарощення м’язової маси не лише в ногах, а й в усьому тілі. Ця вправа чудово підвищує тонус спини, м’язів пресу і, звичайно ж, м’язи ніг.

2. Вам буде легко справлятися з повсякденними фізичними навантаженнями

Ця вправа чудово допомагає працювати більш ефективно під час повсякденних справ. Ви стаєте більш енергійними та рухливими.

3. Спалювання жиру

Якщо щодня виконувати присідання, то можна краще набрати м’язову масу, яка використовує 50 калорій в день навіть в стані спокою. 2 кг нових м’язів дозволяє щодня спалювати на 250-300 калорій більше!

4. Висока рухливість і відмінне відчуття рівноваги

Важливим фактором збереження рухливості в міру старіння людини є сила її ніг, а присідання є відмінним способом зміцнити м’язи цієї частини тіла. Вони також дозволяють пропрацювати м’язи пресу, які відповідають за стійкість.

5. Запобігання травм

За допомогою присідань ви покращуєте амплітуду рухів в суглобах та гомілках, зміцнюєте м’язи й робите їх більш витривалими. Це чудово запобігає травмам.

6. Поліпшення спортивних результатів

М’язи збільшують свою силу за допомогою присідань, тому ви таким чином підвищуєте свої спортивні здібності. 

7. Профілактика захворювань

Присідання не лише допомагає нарощувати м’язи, а покращують метаболізм, регулюють рівень глюкози в крові та ліпідний обмін. Саме ця вправа чудово допомагає боротися з ожирінням, серцево-судинними захворюваннями та діабетом. 

Як правильно виконувати присідання

Присідання — це вправи на зміцнення м’язів, тому їх включають в більшість програм практично всіх спортивних дисциплін. Присідання потрібно робити стоячи, ноги на ширині плечей, носки дивляться в сторони, погляд спрямований далеко перед собою. Зігніть ноги в колінах, відвівши сідниці назад і трохи нахиляючи корпус вперед (спина при цьому залишається прямою, плечі опущені, п’яти не відриваються від підлоги). У цей момент ви повинні відчути, як розігріваються м’язи стегон і сідниць. Напружте м’язи преса і сідниць і випрямити ноги, щоб повернутися в початкове положення.

Ви виконуєте домашні вправи?

U2
Загрузка ...