7 вправ, які за 4 тижні зроблять з вас справжню модель VICTORIA’S SECRET

Програма максимум

Цей курс за 4 тижні змінити вашу фігуру. Якщо поєднати ці фізичні вправи з правильним харчуванням — результат буде неймовірний. Вам потрібно буде витрачати всього лише 10 хвилин на фізичні навантаження. 

Тиждень 1

1. Планка (2 хв). Планка схожа на вихідне положення перед віджиманнями — тіло тримається на руках, ліктях і пальцях ніг. Тіло повинно розташовуватися в формі прямої лінії, без прогинів і «провалів» в попереку. Лікті повинні бути розташовані вертикально під плечима, і утворювати прямий кут.

2. Віджимання (1 хв). Обов’язково тримайте тіло натягнутим та рівним.  

3. Стегна + сідниці (1 хв). Ляжте на живіт та виконуйте піднімання ніг по черзі якомога вище, паралельно робити це з протилежною рукою. 

4. Прес (1 хв).  Ляжте на спину, а руки розмістіть за голову. Ноги прямі. Піднімайте одну ногу, яка має бути рівна в коліні, і намагайтеся доторкнутися рукою ноги.  Більш ускладнений варіант являє собою скручування — піднявши одну ногу, тягніться до неї ліктем протилежної руки.

5. Прес + сідниці (1 хв). Станьте в планку та по черзі згинайте ноги в коліні, як зображено на фото. 

6. Талія (1 хв).  Станьте рівно до стіни та візьміть будь-який предмет в руки. Виконуйте повороти, намагаючись руками доторкнутися до стіни.

7. Планка (2 хв).

Тиждень 2

На другий тиждень ми щодня чергуємо різні комплекси. Тобто один день виконувати вправи першого, наступного дня — вправи другого, і так по колу.

Комплекс № 1

1. Планка (3 хв).

2. Прес (3 хв).

3. Стегна + сідниці (3 хв).

Комплекс № 2

1. Талія (3 хв).

2. Віджимання (3 хв).

3. Прес + сідниці (3 хв).

Тиждень 3

Виконуємо вправи першого тижня.

Тиждень 4

Виконуємо вправи другого тижня.

Будьте красивими!

Ви робите фізичні вправи вдома?

U2
Загрузка ...