7 законів Всесвіту: порушуючи їх, людина живе нещасливим життям

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то ваше життя зміниться на краще. 

Ви можете не вірити в те, що все живе, яке існує на нашій планеті, підвладне законам Всесвіту. І ви не є виключенням. Байдуже знаєте ви про них, чи ні, але вони продовжують діяти протягом всього вашого життя.   

Ці закони не укладені науковцями чи дослідниками, вони створені людським досвідом та спостереженням й працюють завжди. 

№1 Закон вибору

Кожній людині дається вибір. Все наше життя — це не набір випадкових збігів, а ланцюг вибору та його наслідку. Лише ми обираємо, як діяти в тій чи іншій ситуації. Тому коли ви приймаєте будь-яке рішення, знайте, що в нього буде свій наслідок. 

№2 Закон порожнечі

Нове може з’явитися лише там, де нічого не має. Воно приходить туди, де порожньо. Тому коли ви відчуваєте себе спустошеними та вичерпаними, не опускайте рук. Все ще попереду. Скоро щось з’явиться нове і краще. 

№3 Закон матеріалізації думок

Усе, що нас оточує, складається з атомів, які виділяють енергію. Хоча довгий час людство вважало, що думки не матеріальні, але це далеко не так. Наше мислення спричиняє спеціальні нейронні зв’язки в головному мозку, які також взаємодіють між собою та виділяють енергію. Тому контролюйте власні думки, оскільки вони можуть стати реальністю. 

№4 Закон своєчасності

Закони Всесвіту кажуть, що всі проблеми потрібно вирішувати тоді, коли вони з’являються. Звідси випливає, що не потрібно зволікати й відкладати справи на завтра. Водночас не потрібно переживати за ті речі, які ще не трапилися. Можливо, їх взагалі і не буде у вашому житті. 

№5 Закон можливостей і потреб

Інколи здається, що наші мрії є чимось не реальним. Однак у нас переважно виникають ті бажання і прагнення, які ми дійсно можемо втілити в життя. Потрібно всього лиш почати щось робити. 

№6 Закон оплати

За будь-яку дію у нашому житті нас чекає відплата. За все. Все діє прямопропорційно: чим більше зусиль потрібно докласти, тим солодший буде результат. Не потрібно чекати, що вам пощастить, а просто почніть щось робити.

№7 Закон гармонії

Весь наш Всесвіт живе за законом гармонії, і якщо десь щось порушується, енергія прагне відновити баланс. Це стосується і нашого життя. Мисліть позитивно та не бажайте іншим зла, зрозумійте, що вам дійсно потрібно для щастя — лише тоді ви отримаєте стан гармонії.

А ви дотримуєтеся цих законів у своєму житті?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: