7 знаків тіла, які розкривають секрети ваших відносин

Якщо ви хочете зрозуміти думки і почуття людини, потрібно знати, на що слід звертати увагу. 

З огляду на, скільки часу ви проводите разом, ви знаєте його і його особливості напам’ять, а він — ваші. Це знання або зблизило вас, або забило клин між вами. Ви можете бути впевнені в тому, куди прямуєте ви двоє, або ви можете бути не впевнені в тому, куди рухаються ваші відносини, і не хочете зізнаватися у всіх сумнівах. Але ви думаєте, про це говорять тільки слова?

Мова вашого тіла може набагато чіткіше демонструвати, наскільки ви близькі до свого партнера і як відносини будуть розвиватися в майбутньому. Мова тіла пари багато говорить нам про те, наскільки вони близькі, і експерти неодноразово аналізували мову тіла відомих людей. Аналіз застосуємо як до звичайних людей, так і до багатих і знаменитих.

Ось сім знаків мови тіла, які розкажуть вам про ваші стосунки:

1. Обіймати плечі

Терапевт Террі Орбух, доктор філософії, професор Оклендського університету в Мічигані і автор книги «5 простих кроків, щоб зробити свій шлюб щасливим і великим», пояснив журналу «Здоров’я жінок», що не має значення, сидите ви, чи  гуляєте, чи стоїте, коли ти обіймаєш його за плече. За його словами, це люблячий жест. «Вони намагаються бути ближчими до вас фізично, втягуючи вас в себе», — сказав він.

2. Між ними немає місця

Згідно журналу Women Health Magazine, ця фотографія Келлі Кларксон і її чоловіка Брендона Блексток показує, що «вони пов’язані один з одним». Вони увійшли разом на інавгурацію Барака Обами в 2013 році взагалі без відстані між ними і нахиливши голови один до одного, що означає, що вони рівні у відносинах.

У них збалансовані відносини, і жоден з них не перебуває у центрі уваги більше, ніж інший. Проте, в цей момент Брендон визнав, що настав момент сяйва Келлі, вона була в центрі уваги і впоралася з цим.

3. Рука за спиною

Не всі згодні з тим, що означає цей жест. Для деяких це жест, за допомогою якого один партнер робить рух силою, кладучи руку за спину іншого, коли вони стоять або під час ходьби. Однак для інших це може бути ознакою турботи, комфорту і емоційної близькості. «Ви звертаєтеся до цієї людини і символічно допомагаєте їй піднятися або увійти в кімнату в позитивному ключі», — сказав Орбух.

4. Триматися за руки

Хоча це класичний хід, не всі пари роблять це. Дотик символізує близькість, емоційну близькість і щастя в стосунках. Якщо ви часто тримаєтеся за руки зі своїм партнером, це може означати, що ви неймовірно близькі.

І справа не тільки в тому, щоб триматися за руки, простір між ними також дуже показовий. «Більшість людей тримають радіус близько 45 см навколо себе, що є особистим простором, — каже терапевт, — і якщо ви впускаєте когось в цей простір, це вказує на близькість з цією людиною».

Коли ви з вашим партнером не тільки тримаєтеся за руки, але і перебуваєте близько один до одного, те, що ваші плечі торкаються, вказує на велику близькість між вами.

5. Гладить по спині

Якщо ваш партнер буквально поплескує вас по спині, а не обіймає вас, виникає проблема. «Якщо ваш партнер починає поплескувати вас по спині під час обіймів, він відразу ж десексуалізує це. Подивимося правді в очі, ви і ваш партнер не просто товариші по команді», — Патті Вуд, експерт з мови тіла.

6. Стояти поруч

Стояти поруч не означає, що ви не любите один одного, але коли ваші тіла знаходяться один напроти одного, це найкраще свідчення того, що між вами кохання, каже Орбух. Якщо на вечірці ви стоїте разом, дивитеся один на одного і нахиляєтеся один до одного, це публічний прояв близькості. Ви вибираєте компанію один одного в порівнянні з іншими.

7. Цілувати в обличчя

Це один з найбільш очевидних ознак, але не завжди. Поцілунок в щоку призначений для друзів і для вітання людей, а поцілунок в лоб неясний. «Особисто я думаю, що це ознака більшої влади і статусу для того, хто цілує. Батьки роблять це з дітьми, літні люди роблять це з молодими людьми», — говорить Орбух. Це означає, що у мене є щось над тобою: «У мене більше мудрості, тому я цілую тебе в лоб». Це ознака досвіду або дисбалансу в статусі, і я не думаю про романтичні стосунки, що включають поцілунки в лоб в довгостроковій перспективі,» додала вона.

А ви вмієте читати людину за мовою її тіла? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: