8 березня у свекрухи був ювілей. Я вручила їй подарунок, а потім вона принизила мене перед гостями. Оце я мала свято

Ніколи не забуду свято 8 березня 2021 року. У цей день в моєї свекрухи День народження. Вона не святкувала його кожного року. А на свої 65 вирішила запросити найближчу родину. 

Стосунки у нас з самого початку були добрі. Навіть зі зовицею ми подружилися. Тож ми з чоловіком стали думати, що подарувати матері. Подумали, що вона так рідко дозволяє собі гарно вбратися, що зійшлися на сукні.

Купили найкращу, яка була в магазині. Ще квіти хотіли і пляшку ігристого. Але сталось так, що за тиждень до того моя молодша сестра народила донечку. Їй потрібна була допомога, бо пологи були складними. Наша мама жила далеко, а її свекрухи давно не стало. Тож вона розраховувала на мою поміч.

Я попередила свекруху, що не зможу прийти на її свято, перепросила і сказала як є. Вона поставилась з розумінням, сама ж матір. І сказала, що передасть мені шматочок торта.

Настало 8 березня. Сестра вже краще почувалася.

– Ти знаєш, я вже напевно дам собі раду. Може таки піди до тещі. А то ще потім щось говорити будуть! – сказала сестра.

– Ти впевнена? Бо вона казала, що не образиться, якщо мене не буде. 

– Так, можеш піти.

– Ну якщо щось, то дзвони, добре!? 

– Так! Дякую! Ти і так мені багато допомогла!

Пошепки

Ну і я пішла збиратися на святкування. Чоловік був радий, що я буду з ним. Але ми навіть не встигли попередити іменинницю, що прийдемо удвох.

Свекруха щиро здивувалась і заросила нас до столу. Ми привітали її, вручили подарунок. Гарний був початок вечора. Ми сиділи, говорили, потім принесли торт. Шкода, що я не передбачила, що станеться в наступні кілька хвилин, якби знала, то взагалі б не йшла сюди. 

– Хоча сьогодні у мене День народження, але ж сьогодні і жіночий день! Хочу вручити своїй донечці цей скромний подарунок. – заявила свекруха.

Зовиця усміхнулася і простягнула жадну руку прямо перед моїм носом.

– Мамо, це що? Золото? Оце так сюрприз! – тішилась вона, розкриваючи блискучу коробочку.

А мені чомусь так неприємно стало. Ніби і принизили, але ніби й ні. Невже вона не могла привітати її десь деінде? Наодинці? Навіщо при всіх? Чоловік теж зніяковів.

Я не маю бажання більше ходити до свекрухи. Не очікувала, що вона так себе поведе. Чоловік вмовляє не зважати на те, що сталося, але образа досі тримає мене.

Скоро знову 8 березня. Не знаю, як буде.

А вам би було неприємно на моєму місці? Чи я себе накрутила?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector