8 ідей залишатися модною і стильною після 60 років

Жінка завжди прагне мати хороший вигляд. 

Але настає момент, коли до цього бажання додається потреба приховати свій справжній вік. І тут на допомогу приходять не тільки косметичні процедури, але і правильно підібраний гардероб.

1. Рожеві відтінки

Пастельні кольори – це те, що вас зробить молодшими. Образи в таких відтінках значно освіжають. Найкращі відтінки наступні: бежевий, колір слонової кістки, коричневий, білий, сірий.

У віці 60+ можна і потрібно носити рожеве! Просте плаття-туніка в пудровому кольорі, є вишуканим та елегантним варіантом одягу з вдалими аксесуарами.

Також можна обирати й костюми з прямої спідниці в ніжно рожевому відтінку. Чудово доповнюють аксесуари з жовтого металу. 

2. Простота

Найкраще обирати виконані в мінімалізмі. Занадто багато мережива та рюшок додають віку.  

Ось як приклад – пряме плаття красивого синьо-зеленого відтінку. Це плаття прямого силуету є класичним варіантом мінімалізму. До такого плаття краще обирати нейтральні аксесуари. 

3. А-подібний силует

Обирайте плаття А-подібного силуету, адже вони чудово пасують до будь-якого типу фігури.  

На фото поєднання спідниці А-подібного силуету з чорною футболкою. Такий образ робить фігуру стрункішою. 

Пошепки

4. Біле плаття

Ніщо так не освіжає та не молодить жінку, як білий колір. Щоб образ не виглядав занадто просто, потрібно обирати правильні аксесуари.

5. Чорні штани

У кожної жінки в гардеробі повинна бути пара чорних класичних штанів. Саме з такими штанами можна створити чудові образи, але слід акцентувати увагу на світлому верху. 

6. Білі штани

Чудові білі штани – також є класика в жіночому гардеробі. З білими штанами також відмінно поєднуються різні варіанти верху. 

7. Літній костюм

Яскраві відтінки в монотонному виконанні чудово освіжать образ зрілої жінки. Також яскраві речі слід обирати в мінімалістичному крої. 

8. Костюм з льняного полотна

Зверніть свою увагу на лляні речі. Це чудовий вибір для літа. Костюми з льону, як правило, прості по крою і мають мінімум обробки. Речі обирати слід вільного крою, як приклад, поєднання штанів з прямим топом та фактурними смугами.

Вам подобаються ці образи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector