8 ляпів з улюблених фільмів, які складно помітити з першого разу

Багато з нас знають улюблені фільми буквально напам’ять і вже давно помітили в них нестикування і помилки. Найчастіше вони полягають в помилках сценариста або режисера. А ось огріхи, які допускають реквізитори і художники по костюмах, набагато менш помітні. 

З боку може здатися, що видати акторові не той костюм просто неможливо, адже образи героїв зазвичай ретельно продумуються, а за всім знімальним процесом стежить велика кількість професіоналів. Проте час від часу трапляється і таке.

Ми підготували для вас 8 фільмів, в яких реквізитори допустили помилку.

1. «Десять заповідей» (1956 р.)

Те, що дружина Рамзеса II, красуня Нефертарі, могла носити напівпрозорі наряди, не викликає сумнівів. А ось бюстгальтер, що просвічується крізь тканину, навряд чи міг бути частиною гардеробу цариці часів Стародавнього Єгипту.

2. «300 спартанців» (2007 р.)

Браві спартанські воїни не пішли б в бій в довгих плащах, за які можна легко схопити і повалити на землю. Крім того, реквізитори знехтували глухими обладунками, які повністю прикривають торс, аби глядачі могли оцінити кубики преса царя Леоніда.

3. «Марія-Антуанетта» (2006 р.)

У біографічному фільмі Софії Копполи про життя королеви Франції з Кірстен Данст у головній ролі уважні глядачі виявили чарівний ляп. Навряд чи кеди можна назвати трендом тієї епохи!

4. «Злови мене, якщо зможеш» (2002 р.)

Героїня Емі Адамс виглядала досить кумедно в брекетах, проте дія фільму відбувалася в 60-ті. Брекети такого типу з’явилися лише через 10 років після подій кінострічки.

5. «Гравітація» (2013 р.) 

Після виходу у відкритий космос героїня Сандри Буллок знімає скафандр і залишається в одних шортиках і майці. Такий поворот, безсумнівно, оцінила чоловіча половина глядачів, але він має мало спільного з реальністю. Насправді під скафандр космонавти надягають костюм для теплообміну і збору відходів. Зрозуміло, зовсім не такий симпатичний, як у Сандри.

6. «Гордість і упередження» (2005 р.)

Навіть уважним глядачам могло здатися, що реквізитори даної картини продумали все до дрібниць, проте деякі огріхи вони допустили. Дія фільму відбувається в кінці XVIII – початку XIX століття. При цьому серед статуй містера Дарсі можна помітити весталку з мармуровою вуаллю, роботу над якою скульптор Рафаель Монті почав лише в 1846 році – на півстоліття пізніше подій картини.

7. «Гладіатор» (2000 р.)

В одній з найбільш видовищних сцен «оскароносного» фільму можна помітити газовий балон в перевернутій колісниці.

8. «Брудні танці» (1987 р.) 

У 60-х джинси увійшли в ужиток кожної модниці, але ось такі шорти, в яких можна побачити героїню Дженніфер Грей, почали випускати лише в наступному десятилітті. 

Причини подібних помилок могли бути різними: бажання зробити сцену більш видовищною, а персонажа – привабливішим, або звичайна неуважність, від якої, на жаль, не застраховані навіть професіонали своєї справи. 

А в яких фільмах, крім перерахованих, ви помічали помилки з реквізитом? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector