8 місяців ця 18-річна дівчина їла тільки 3 яблука в день: як вона виглядала через 5 років

Віктуар Масон Доксер з Франції — студентка, яка обожнює навчання та закінчує бакалаврат.

В той вечір матір взяла доньку з собою на шопінг, але вона не уявляла, якою трагедією це обернеться для її сім’ї. 

Саме тоді в торговому центрі Віктуар зробили пропозицію від відомої модельної агенції. Хоча все життя дівчина мріяла стала успішним політичним діячем, не встояла перед такою пропозицію. Так і розпочалася її кар’єра в жорстокому світі моди.

Навколо неї всюди були лише худі дівчата, і це була взагалі нездорова худоба. Віктуар відчувала те, що відрізнялася від інших. 

«Спершу мені ніхто не говорив, що я повинна схуднути, але згодом мені сказали, що на показах розмір одягу 32-34 — і я повинна в нього влазити».

Тиждень моди мав розпочатися вже за два місяці, а юній студентці було необхідно за цей період скинути близько 10 кілограмів. І їй це вдалося: вона їла всього лиш три яблука в день та пила газовану воду, яка дарувала їй відчуття ситості.   

Їй вдалося досягнути бажаних результатів: при рості 1.78 важила 47 кг, виблискуючи на подіумах Парижа, Мілана та Нью-Йорка та працюючи з такими відомими брендами як Alexander McQueen і Miu Miu.

Її кар’єра стрімко пішла вгору, а згодом вона увійшла до двадцяти кращих моделей. 

Правда, життя занадто жорстоке і згодом у дівчини розпочалася анорексія: 

«Здавалося, що пульсу у мене вже не було, я втрачала волосся, у мене припинилися місячні».

Віктуар досі згадує, як втрачала свідомість після всіх цих модних шоу. А ще вона розповіла, що насправді всі моделі не такі ідеальні, як ми їх бачимо на фото. Всі ці кадри оброблені фотошопом:

«Вони завжди додавали мені щоки, вилиці, — розповідає Віктуар. — Моделі, які все ще на них працюють, скажуть, що я брешу — вони хочуть продовжити кар’єру, тому нічого не говорять. В громадськості є багато підозр, але всі ці моделі їдять гамбургери для преси, а потім біжать в туалет, щоб все вирвати».

Віктуар згодом зрозуміла, в яку пастку себе загнала. Вона стала самотньою та була у важких депресивних станах. Через 8 місяців модельної кар’єри вона вирішила вчинити самогубство.

«Мене ніхто не хотів зрозуміти, адже всі вважали, що моє життя — це казка, але такою нещасною я ще ніколи не була», — каже Віктуар.

Зрештою дівчина вирішила розірвати контракт і закінчити свою модельну кар’єру.

Згодом француженка написала книгу,  у якій детально описала будні моделей, чиє життя псують вимоги дизайнерів. 

Після цієї історії уряд Франції вирішив розібратися в ситуації та прийняв закон про заборону жорстких модельних параметрів.

Зараз Віктуар  все ще досі проходить реабілітацію та відвідує психолога. Вона набрала вагу та носить вже 38 розмір. Дівчина планує кар’єру в театрі. Ця історія набула великого резонансу, адже вона одна з небагатьох моделей, які висвітлюють всю правду. 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: