8 місяців ця 18-річна дівчина їла тільки 3 яблука в день: як вона виглядала через 5 років

Віктуар Масон Доксер з Франції 18 років. Дівчина старанно вчиться, закінчує бакалаврат. Того вечора мама вирішила зводити свою дочку на шопінг, щоб розслабитися. Тоді вона і підозрювати не могла, що саме в той момент життя Віктуар перетвориться на справжній кошмар.

Гарну дівчину в торговому центрі помітило престижне модельне агентство. Віктуар завжди мріяла займатися політикою, але шанс, про який в підліткові роки мріє будь-яка дівчина, не міг не привернути юну студентку.

Незабаром Віктуар вже робила свої перші кроки в модельній кар’єрі. З цього дня її життя почало перетворюватися в пекло.


Дівчина відчула себе просто загубленою в диких джунглях модельного бізнесу, де панувала нездорова худоба.

«Ніхто не говорив мені: ти повинна схуднути. Мені сказали: у вересні у нас тиждень моди, розмір одягу 32-34 — ти повинна в нього влазити».

За два місяці студентці треба було втратити близько десяти кілограм. Дієта? Три яблука в день. Газована вода — вона дозволяє відчувати ситість. Раз на тиждень можна з’їсти шматочок курки або риби.

Модельна стратегія спрацювала! Віктуар при рості 1.78 важила 47 кг, виблискуючи на подіумах Парижа, Мілана та Нью-Йорка.

Дівчина працювала з такими відомими брендами як Alexander McQueen і Miu Miu, поступово вона стала дуже популярною, увійшла до двадцятки кращих моделей.

Але за всім цим зовнішнім лоском ховалася жорстока правда. У Віктуар почалася анорексія:

«Здавалося, що пульсу у мене вже не було, я втрачала волосся, у мене припинилися місячні».

Дівчина з жахом згадує, як регулярно непритомніла після модних шоу.

Найжахливіше, що всі фотографії моделей оброблені фотошопом:

«Вони завжди додавали мені щоки, вилиці, — розповідає Віктуар. — Моделі, які все ще на них працюють, скажуть, що я брешу — вони хочуть продовжити кар’єру, тому нічого не говорять. Щоб уникнути підозр з боку преси, вони їдять гамбургери при журналістах, а потім, коли камери вимикаються, біжать в туалет, де їх рве».

Ставши дорослою, Віктуар зрозуміла, що вже втратила себе як особистість. Вона стала дуже самотньою. Дівчина впала в глибоку депресію і бачила тільки один вихід з неї. Після 8 місяців модельної кар’єри вона спробувала накласти на себе руки.

«Ніхто не зрозумів. Всі говорили «так твоє життя — мрія кожного!». Але я ніколи ще не була такою нещасною», — каже Віктуар.

Зрештою дівчина вирішила розірвати контракт і закінчити свою модельну кар’єру.

Нещодавно 23-річна француженка написала книгу під назвою «Завжди недостатньо худа. Щоденник моделі », в якій вона правдиво описала все: жорстоку дієту, жахливі параметри, дизайнерів, для яких жінка — лише об’єкт сексуального голоду. «Карл Лагерфельд говорить: костюми Шанель не підходять жінкам, у яких є груди. Але у жінки за своєю природою повинні бути груди! Чому б їм просто не шити те, що підходить жінкам!»

Історія Віктуар навіть надихнула уряд прийняти закон, що забороняє занадто жорсткі модельні параметри.

«Біжіть геть, якщо хтось говорить, що вам потрібно скинути вагу!» — порада, яку досвідчена модель хотіла б дати всім юним дівчатам, які мріють про подіум.

Зараз Віктуар знову приходить в форму, носить вже 38 розмір, починає театральну кар’єру. Вона лише одна з небагатьох моделей, які насмілилися розказати людям всю правду, приховану за лаштунками модельного бізнесу. 

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: