8 мультфільмів з терапевтичним ефектом, які зцілять ваше серце і душу

Сьогодні ми вам пропонуємо список неймовірних мультфільмів, які  наділені чудовим сенсом. Ці шедеври стануть цікавими не лише дітям, а й батькам.

№ 1: «Вгору»

Про що: Карл страждає від самотності, особливо після втрати дружини. Чоловік памятає те, про що вони мріяли разом – відправитися в подорож на літаючому будиночку, ось і вирішує втілити цю мрію в життя.  просто не може забути свою покійну дружину і пригоди, про які вони мріяли разом. Згодом в його життя вривається дивний бойскаут, який змушує його змінити свої плани. 

Яку тему зачіпає: емоційно розповідає про те, як сумно старим та самотнім людям. Фільм вчить нас, що навіть в старості нам потрібні казки, і ми можемо втілити свої мрії в реальність. Часто ми закриваємося в собі після втрати близької людини, однак не варто залишати людину з цією проблемою наодинці, втрату краще обговорювати з рідними. 

№ 2: «Чарівний парк Джун»

Про що: Джун в дитинстві часто гралася з мамою, вони вдвох придумали власний парк атракціонів, який населяло безліч звірів, а ще там завжди було весело. Дівчинка вже виросла, однак неприємна подія змусила її знову згадати про це місце. 

Яку тему зачіпає: хвороби близької людини. Коли хворіють наші близькі та рідні, ми відчуваємо себе заручниками ситуації. Єдине, на що можна сподіватися – це чекати хороших новин. І якщо людині вдається знайти місце, де можна знову відчувати затишок та спокій, навіть якщо цей світ уявний – це чудово. 

№ 3: «Пісня моря»

Про що: матір з батьком вирішують розлучитися, оскільки жінка має певну особливість – вона здатна перетворюватися т тюленя. Батькові це дуже не подобається, тому він наполягає, щоб донька була нормальною. 

Яку тему зачіпає: дискримінацію та неприйняття чужих несхожостей. Всі ми різні, однак це не повинно заважати сприйняттю один одного. Мультфільм демонструє, що в таких ситуація потрібно вміти висловлювати своє невдоволення та вчитися слухати сторону супротивника. Відсутність важливого діалогу здатне погіршити ситуацію.

№ 4: «Паранорман»

Про що: історія про містечко, яке беруть в облогу зомбі. Допомогти жителям може лише хлопчик, на ім’я Норман, який має здатність розмовляти з мертвими. Норман кидає виклик привидам, зомбі і дурним дорослим, щоб врятувати своє місто від багатовікового прокляття.

Яку тему зачіпає: батьки не повинні втілювати через дітей власні мрії. Загалом демонструє конфлікт поколінь, та які помилки допускають батьки у вихованні дітей.

№ 5: «Холодне серце»

Про що: дві рідні сестри – надзвичайно різні між собою, і через це їх розлучили ще в дитинстві. Згодом вони дізнаються про це, а ще викривають змову проти всього королівства.

Яку тему зачіпає: кожна людина є різною, і не потрібно сприймати чужу несхожість, як недолік. Гімн «Відпусти і забудь» можна застосовувати і в зворотний бік – потрібно вчасно відпускати та вміти забувати все те погане, що колись говорили у ваш адрес.

№ 6: «Еверест»

Про що: дівчинка Лу живе у мегаполісі, а ще вчиться в школі. Вона часто забирається на дах свого багатоповерхового будинку, щоб помріяти про подорожі в далекі країни і пограти на скрипці в самоті. Несподівано вона виявляє на даху велике кошлате чудовисько з білою шерстю, яке виявляється малюком снігової людини – єті.

Яку тему зачіпає: сприйняття внутрішнього комфорту. Лу дуже важко переживала втрату рідного батька, однак матір та бабуся не змогли підтримати її. Внаслідок цього Лу втікає з дому, щоб виплеснути емоції.  

№ 7: «Головоломка»

Про що:  Головний герой Райлі – молода дівчина, яка ніяк не може впоратися зі своїми емоціями, у ній живуть радість, смуток, гнів, страх та огида, які реагують на різноманітні ситуації.  

Яку тему зачіпає: розкриває складність підліткового віку, коли емоції переливаються через край. Це повідомлення як для дітей, так і для дорослих, для розуміння нормального сприйняття різних емоцій, так і того, як нам потрібно управляти ними і контролювати їх.

№ 8 : «Душа»

Про що: Джо – джазовий музикант, яке все життя мріє по світову популярність. І ось за крок до мрії, з ним стається нещасний випадок і Джо раптово потрапляє в Світі До Життя, де юні душі шукають своє покликання. 

Яку тему зачіпає: сенс життя та власне покликання. Фільм чудово демонструє те, що ми всі заслуговуємо на щастя, навіть якщо хтось не талановитий або не настільки обдарований. Сенс життя полягає в простих речах, які ми інколи не помічаємо.

Вам сподобалася добірка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector