8 ознак того, що поруч з вами справжній чоловік, а не хлопчик

Люди зараз перестали вірити у справжнє та щире кохання. Сучасні стандарти базуються навколо матеріального забезпечення, а от щирі та справжні почуття відходять на другий план. Все рідше можна зустріти людину, яка готова провести з тобою все життя.

Важливим фактором для стосунків є зрілість чоловіка та його готовність до серйозних стосунків. Вік – це лише цифра, визначальним є його досвід та бачення світу. Для вас ми підготували перелік ознак, який допоможе вам відрізнити хлопчика від чоловіка. 

1. Хлопчики бояться говорити на незручні теми, а чоловіки ясно і чітко говорять про те, що вони хочуть. 

Будь-яка пара рано чи пізно стикається з проблемами у стосунках. Якщо поруч з вами справжній чоловік, він буде чітко говорити про те, що йому не подобається і відкрито намагатиметься знайти компроміс в рамках конструктивного діалогу. 

2. Хлопчикам достатньо отримати інтим від жінки, а чоловік відкритий до стосунків не боїться вкладати свій час та енергію. 

Справжні чоловіки не бояться з головою поринути у стосунки та сміливо беруть відповідальність за іншу людину. Вони не будуть зраджувати, адже не хочуть вам завдати неймовірного болю, а також не бояться проявити власні почуття. Жінка для чоловіка є джерелом натхнення, яке потрібно берегти та цінувати.

3. Хлопчики говорять компліменти жінкам, щоб отримати бажане, а чоловіки не намагаються змінити партнера, а приймають його вади і недоліки.

Чоловік, який вас дійсно кохає, не буде перетворювати вас у власні ідеали – він буде любити такими, як ви є. Ви вже відповідаєте його вимогам, адже саме це спонукає закохуватися чоловіків в жінок до безтями. Тому вони приймуть всі ваші недоліки та слабкі сторони. Компліменти справжнього чоловіка відрізняються тим, що коханий їх промовляє, щоб підвищити вашу самооцінку, а не затягнути вас в ліжко. 

4. Хлопчики живуть лише сьогодні, а чоловік думає про майбутнє, оскільки знає, що він відповідальний за благополуччя своєї сім’ї  

З хлопчиками весело проводити час, з ними безтурботно, але так не може тривати вічно. Коли йдеться про відповідальність – хлопчики одразу тікають, а чоловік буде з вами завжди. 

5. Розумні жінки відлякують хлопчиків, а чоловіки захоплюються ними. 

Недосвідчений чоловік зазвичай не любить пов’язувати стосунки з дівчиною, рівень інтелекту якої вищий. Тоді він відчуває себе не комфортно. А от зрілий чоловік навпаки сприймає це, як особистий виклик і його лише більше зацікавлює це випробовування.

6. Хлопчики дають порожні обіцянки, а чоловіки не кидають слів на вітер.

Справжній дорослий чоловік не буде вам дарувати пусті обіцянки і говорити те, що ви хочете почути. В його словах ви можете бути впевнені на всі 100 відсотків.

7. Хлопчики прагнуть приховати свої слабкості, а чоловіки ж дивляться своїм страхам в обличчя і перемагають їх.

Як і хлопчики, так і чоловіки бояться бути відкинутими, але зрілий чоловік достатньо мужній, щоб перемогти свої страхи, а от хлопчик буде просто уникати цього. 

8. Хлопчики тягнуть вас на дно, а поруч зі справжнім чоловіком ви будете досягати нових цілей.

Дорослий чоловік, який вас дійсно кохає, буда давати вам сили для нових звершень. Він буде підтримувати в складних моментах, пропонувати свою допомогу. А от хлопчик не вирішує проблем у своєму житті, тому він злякається і ваших труднощів. 

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector