8 правил досвідченої господині. Як треба варити макарони за 20 хвилин до вечері.

На сьогодні макарони є одним із найвживаніших продуктів у всьому світі.

А якщо йдеться про італійську пасту, то це вже улюблена страва у кожному домі. Але чи знаєте ви, як правильно варити звичні вироби з пакета?

У світі безліч сортів пасти, і до кожного є певні правила приготування. Лише знаючи їх, ви зможете оцінити усі смакові якості. А якщо ви так впевнені, що завжди все робите правильно, просто перевірте себе.

Як варити макарони

  1. Використовуйте каструлю великих розмірів, щоб макаронам було достатньо місця. Кидати їх потрібно лише в киплячу воду.
  2. Перед тим, як кидати пасту, добавте в воду дрібку солі. Це зробить вашу страву ароматною і смачною.
  3. Пам’ятайте слідкувати за пастою, щоб вона не розварилася. Ідеальний варіант « аль денте », така паста ніжна, але щільна. Щоб досягти цього ефекту, варіть на 2 хвилини менше, ніж вказано в упаковці.
  4. Щоб макарони не злиплися під час приготування, добавте в воду 1 ч.л. олії.
  5. Під час приготування, ви маєте бути впевнені, що усі макарони знаходяться під водою. Деколи для цього їх потрібно розламати навпіл.
  6. Протягом перших 15 секунд варіння макарони потрібно динамічно помішувати. Це також допоможе їм не злипатися.
  7. Варіть тільки під відкритою кришкою. Ступінь кипіння має бути середнім, а щоб регулювати це, використовуйте різні рівні горіння.
  8. Зливайте макарони в друшляк, зачекай, поки стече вся рідина. В цей час також можна підсолити їх.

Також за необхідності макарони можна відварити в мікрохвильовці. 1. Увімкніть її на максимум. 2. Доведіть в ній воду до закипання. 3. Підсоліть воду, додайте 1 ч.л. олії та макарони. 4. Варити потрібно 8 хвилин, але помішуючи кожні 2 хвилини.

Чи потрібно промивати макарони

Крохмаль, який покриває макарони після варіння, допомагає краще поєднатися з соусом. А якщо ви промиєте продукт, то вони точно не злипнуться, але швидко охолонуть. Отже, якщо ви подаєте пасту як основну страву зразу після варіння, то промивати не потрібно. В інших випадках — за бажанням.

Соуси до пасти

Для спагеті найкраще підходять ніжні соуси, на основі молока чи вершків. А от інші види поєднуються з будь-якими заправками. Також є маленька хитрість: не заливайте макарони готовим соусом, а краще протушкуйте разом протягом 1 хвилини.

Якщо ви хочете, щоб ваша паста була незабутньою, використовуйте лише тверді сорти пшениці та пам’ятайте наші правила. Смачного!

Ви часто готуєте макарони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector