8 причин, через які зачіска додає років

Не забувайте, що при виборі стрижки треба пам’ятати про ваш  вік. Колір волосся та стрижка мають здатність впливати на ваш зовнішній вигляд, наприклад, додавати віку чи навпаки — робити вас молодшими, також стрижка може концентрувати увагу та ваших як перевагах, так і недоліках. Тому добре проконсультуйтесь з фахівцем перед тим, як приймати рішення про зміну іміджу.

Задовге волосся

Спеціалісти кажуть, що волосся, довше від лопаток — не модно. Особливо якщо жінці більше 30 років. Найкраща довжина — до ключиці. Така стрижка прикриватиме вашу шию, на якій часто видно вік, і водночас зробить рамку для обличчя. 

Закоротке волосся

Як зрозуміти, що ваше волосся закоротке для вас? Насправді не існує різних точних аналітичних формул, тут треба зважати на ваше обличчя. Якщо хочете прикрити щоки, то оберіть довжину до підборіддя.

Але не забувайте про укладку волосся, адже воно має бути об’ємним та яскравим, а не виглядати неакуратно.

Одна зачіска на всі випадки життя

Багато жінок розуміють, що їм личить, та не перестають так ходити. Але якщо вашій зачісці вже за 20 років, то варто задуматись і щось змінити. Адже ви також змінюєтесь. Оновіть свою зачіску і буквально дихати стане легше. Порадьтесь з професіоналом і обов’язково будете задоволені результатом.

Колір волосся і колір шкіри несумісні

Чим старшою стає жінка, тим світлішою стає її шкіра. Тож якщо ви в юності були з чорним волоссям і було гармонійно, то зараз це може бути зовсім по-іншому. Обов’язково врахуйте цей пункт, коли обиратимете новий колір для фарбування.

Чимало фахівців радять повертатись до натурального кольору волосся. З віком він стає світлішим і чудово вас доповнить.

Як щодо чубчика?

Це легкий і простий спосіб приховати зморшки на чолі, які часто видають вік і підкреслюють його. Пряма рідка гривка мало кому підійде, так ще й додасть віку. Обирайте довгу та трохи похилу гривку з нерівним крайчиком. Такий чубчик найлегше укласти.

Сивина

Якщо ви дотримуєтесь натурального кольору волосся, то це чудово, але сиві волосини все ж додаватимуть вам віку та відчуття неакуратності. Можна залишатись в натуральному кольорі, але підфарбовуйте хоча б коріння.

До речі, сивина в брюнеток дає срібний відтінок, а от блондинках сивина тільки псує колір обличчя.

Засоби для обличчя незмінні роками

Звертайте увагу на рекомендовану косметику для свого віку. Ваше волосся в 40 зовсім не таке, яким було в 20 років. Використовуйте маски та зволожувальне живлення, кондиціонери та спреї для волосся.

Не забувайте і про харчування, яке найбільше впливає на стан волосся.

Відсутність об’єму

Якщо ваше волосся від природи не особливо об’ємне, то оберіть стрижку каскадом, а довжину — до середини шиї, не далі. Такі стрижки легко укладати за допомогою спеціальних засобів та плойки. Можна також поекспериментувати з кольорами, додайте трохи світлих пасм і волосся буде виглядати ще більш об’ємним.

Консультуйтесь з професіоналами, прислухайтесь до їхньої думки і не забувайте про власні побажання! Доглядайте за собою, адже волосся — важливий показник доглянутості жінки.

Хотіли б змінити стрижку?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: