8 простих правил, як не погладшати після 40 років

Сорок років — ще не старість, жінка перетинає золотий меридіан, стає глибшою і осягає мудрість багатьох аспектів життя.

Але в цей час організм починає свій «переворот» і деякі деталі, на які Ви можливо раніше навіть не звертали уваги, гостро ставлять Вас перед фактом: життя тепер інше.

Після сорока жінка переживає колосальні вікові зміни, гормон молодості «естроген» виробляється все повільніше, утворюючи пробку для швидкого метаболізму, звідси і така незрозуміла і здавалося б безпідставна повнота, адже Ви завжди були стрункою.

Що ж відбувається, і як запобігти небажаним наслідкам?

На жаль, молодість не вічна, і будь-яку квітку чекає доля в’янення. Цей процес зупинити неможливо, але пригальмувати його цілком реально.

Організм жінки зменшує свої функціональні обороти в цілому. Яєчники перестають бути активними як раніше, щитоподібна залоза втрачає багато здатності через екологію та стреси. Шкіра та нервова система теж страждають, привіт пігментація і дрібні зморшки!

Але ж навколо нас величезна кількість доглянутих і прекрасних жінок за сорок, по них не скажеш, що вони в цей самий час проживають всі перераховані вище моменти, а справа ось у чому …

З ослабленням роботи травної системи і обміну речовин слід більш уважно ставиться до свого раціону, інакше звичне харчування призведе до проблем зі здоров’ям і небажаною зайвою вагою.

Чим же харчуватися жінкам після сорока?

Не варто турбуватися завчасно, в нашому світі все закономірно, а значить, раз чогось організму бракує, то його з легкістю можна заповнити завдяки включенню в раціон деяких продуктів харчування.

Наприклад, білки молочного і рослинного походження здатні компенсувати вікові зміни в організмі.

1.Вашими друзями повинні стати сир і гриби. Білок тваринного походження, а саме до нього відноситься м’ясо, стає занадто важким для засвоєння організмом. Якщо є така можливість, то скорочуйте спожиту кількість або ж перейдіть до менш жирних сортів м’яса: курки і кроликів.

Так як обмін речовин знижується, то будь-яка пізня або важка вечеря обов’язково залишить свій відбиток на Ваших боках.

2.Тому, щоб уникнути повноти, відмовтеся від великої кількості солодкої і соленої їжі.

3.Краще налягайте на чисту питну воду. Випивайте мінімум одну склянку після пробудження, це допоможе підбадьоритися і дасть сигнал організму до активності.

Швидкі вуглеводи

4.Солодка випічка, фастфуд і цукор відносяться до швидких вуглеводів, вони не дають відчуття насичення, а швидко розщеплюються в шлунковому соку і переробляються в жир.

Якщо Ви не готові відразу відмовитися від шкідливої смакоти, то забирайте по одному такому продукту в тиждень, так Ви легше звикнете.

Звичайно ж, дуже рідко можна з’їсти шкідливу їжу, але тільки в першій половині дня і тільки разом із продуктом, багатим на клітковину.

5.Гінекологи особливо радять звернути увагу на кунжут. Він багатий фітоестрогенами, це своєрідний аналог жіночих гормонів. Однак вживати його варто з обережністю, кунжут містить 560 калорій на 100 грам продукту. Людям з надмірною вагою радять не більше трьох чайних ложок в день.

6.Алкоголь — найлютіший ворог усіх жінок.

Заради стрункої фігури краще відмовитися від нього взагалі.

7.Жирна морська риба

Це відмінне джерело омега-3 жирних кислот. Вони необхідні для краси волосся і пружності шкіри. До речі, для поліпшення інтелекту і пам’яті прописують БАДи саме поліненасичені жири.

8.Роздільне харчування

Насправді, твердження що потрібно менше їсти щоб схуднути, абсолютно не правильне. Організм, відчуваючи голод, починає запасатися харчами, відкладаючи підшкірний жир.

Правильним буде роздільне харчування: вживання легкої їжі кожні 2-3 години, тим самим розганяючи метаболізм.

У будь-якому віці варто дотримуватися перерахованих вище правил. Не чекайте поки Вам стукне 40, Ви завжди можете виглядати впевнено і привабливо.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: