8 речей у вашому домі, які завдають шкоди щитоподібній залозі

Щитоподібна залоза відносно невеликий орган у нашому організмі, але попри малі розміри, її функції надзвичайно важливі. Насправді, щитоподібна залоза регулює роботу інших органів, відповідає за вироблення гормонів та усі обмінні процеси. 

Зміни у роботі щитоподібної залози відбиваються на роботі всього організму, тому зневажати доглядом та стилем свого життя не варто. На стан цього органу може впливати скупчення токсинів в організмі та навіть наш побут. Звичайні, на перший погляд,  речі можуть сильно шкодити щитоподібній залозі й тоді не допоможе навіть здоровий спосіб життя.

Отож, пропонуємо вам розглянути 8 речей, які можуть нашкодити щитоподібній залозі. 

Пестициди

Вчені постійно проводять дослідження щодо впливу пестицидів на роботу нашої щитоподібної залози й усі результати говорять про те, що ніякої користі вони нам не приносять. Ви можете навіть не контактувати з пестицидами, але якщо це робить, для прикладу, ваш чоловік — ви також знаходитеся у зоні ризику. 

Понад 60 % пестицидів, які використовують у сучасному світі можуть викликати зміни у роботі щитоподібної залози й повірте, це не на краще. 

Вогнезахисні засоби

Вогнезахисні засоби часто наносять на екрани телевізорів, моніторів та навіть додають у м’які меблі. Також, ці засобі відомі як полібромбіфенілові ефіри. Вони впливають не лише на нашу щитоподібну залозу, а й можуть стати причиною виникнення проблем із розвитком та поведінкою.

Пластик

Пластик — не найбезпечніша річ для людського організму й усі ми це чудово знаємо, але продовжуємо його використовувати. А робимо ми це тому, що навіть не здогадуємося у чому ж та небезпека полягає. 

Пластик у своєму складі має стибій, який може просочуватися в наш організм. Нещодавно, вчені з Університету Копенгагена виявили цей хімічний елемент у соках та водах, які продаються у пластикових пляшках, а його рівень перевищував норму у 2,5 раза!

Антипригарні засоби

Здебільшого, ці засоби містять в собі сполуки перфтороктанової кислоти. Її використовують для виробництва тефлонового покриття, різноманітних пакетів та інших популярних побутових речей. На нашу щитоподібну залозу вона впливає не найкращим чином, тому від таких речей краще відмовитися взагалі. 

Зубна паста з триклозаном

Триклозан — надзвичайно шкідлива сполука, яка перешкоджає нормальному функціонуванню роботи нашої щитоподібної залози. Він впливає на вироблення таких гормонів як естроген та тестостерон, тому слід звертати особливу увагу на склад продуктів, які ви купуєте. 

Антибактеріальні засоби

Антибактеріальні засоби стали справжнім хітом цього року й тепер вони є майже у всіх. У чому ж полягає їх небезпека? Старий та відомий триклозан. Насправді, він міститься далеко не у всіх санітайзерах, але за цим варто пильно стежити. Так, він може вбивати та контролювати дію певної групи бактерій, але в той же момент буде страждати ваша щитоподібна залоза. 

Важкі метали

За все своє життя ми використовуємо величезну кількість різноманітних побутових засобів та речей, які можуть містити в собі важкі метали. Для прикладу, ртуть та свинець. Вони надзвичайно шкідливі для нашої щитоподібної залози й навіть можуть стати причиною виникнення таких аутоімунних захворювань як хвороба Хашимото або хвороба Грейвса.

Соя

У свій час вегетаріанці називали сою кращим замінником м’яса та джерелом білка. Вже зараз стало відомо, що соя містить у собі фітоестрогени, які блокують здатність організму повною мірою використовувати йод. 

Не варто також забувати, що здебільшого на полицях нашого магазину знаходиться генномодифікована соя і як це повпливає на організм у майбутньому ніхто не знає. 

Ви знали, що усі ці речі перешкоджають нормальному функціонуванню нашої щитоподібної залози?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: