8 років тому ми всиновили хлопчика і просили родичів тримати це в таємниці. Однак, свекруха не дотрималася обіцянки і ми за це дуже поплатилися

У 2015 я втратила первістка, синочка. Ми так довго з чоловіком чекали на дитинку, накупили цілу шафу одягу та іграшок. 

Останні тижні мені було геть кепсько, не могла навіть з ліжка піднятися чи піти в туалет. А вночі прокинулася і помітила, що вся постіль у червоних плямах, а живіт дуже тягнуло. 

На жаль, лікарі не змогли врятувати мого синочка. У палаті зі мною ще лежала молода породілля, їй десь було 16 чи 17 років. І вона навідріз відмовлялася брати свою дитинку на руки та годувати. Тоді вона вийшла на вулицю, а хлопчик сильно плакав. Я взяла його на руки та пригорнула до грудей. І щось всередині так стиснулося, хлопчик міцно схопився своєю крихітною долонею за мою сорочку. Наче просив більше ніколи не відпускати.

Так у нас з’явився Ростик. Ми домовилися з лікарями, щоб вони оформили дитинку на мене. Та мама-зозуля попросила тільки пару тисяч гривень на відкуп і зникла наступного дня. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тільки мої батьки та свекруха знали про цей секретик. І ми попросили тримати рота на замку, аби ніхто навіть не здогадувався. 

Ростика ми дуже сильно любили. Я ні на крок від сина не відходила. Родичі та друзі буквально завалювали нашу квартиру подарунками для хлопчика. Щоліта (до війни), ми їздили на море відпочивати. Ростик виріс дуже красивим та розумним хлопчиком, всі вчителі у школі його нахвалюють. Ще й займається спортом, їздить на змагання. 

Ми з чоловіком досить довго не наважувалися на другу дитинку. Однак, останній рік Ростик дуже нас просив про сестричку. І зараз я на 8 місяці вагітності. Лікарі запевняють, що самопочуття малюка в нормі. До речі, у нас буде дівчинка і саме Ростик вигадав їй ім’я. 

Але всю цю сімейну ідилію порушила свекруха. Декілька днів тому прийшов Ростик, довго плакав, зачинився у ванній та не хотів виходити. Я аж сама почала переживати за дитину:

– Мені бабуся і сусідка сказали, що я чужий!

– Синочку, що вони тобі сказали?

– Бабуся..Вона казала, що у мене народиться сестричка і мене віддадуть в будинок. Бо ти не моя рідна мама. 

Пошепки

Я просто була шокована від почутого. Одразу зателефонувала до свекрухи:

– Ой, так до мене сусідка зайшла, Любка з 2 поверху. Випили чаю. Ну а твій малий так почав капризувати, аби я йому мультики включила.

– І ви йому вирішили розказали секрет?

– Та я його просто так залякала, аби він заспокоївся.

– А хто вас просив? Ми довірилися вам. Навіщо ви взагалі йому це розповіли? Не подумали, як потім з цим дитині жити?

– Ой, я тебе прошу, він все це несерйозно сприйняв. 

– Прийдіть і подивіться, як дитина плаче. Ви ще й при сусідці це сказали, тепер чужа людина знає!

– Та він просто притворяється. 

Я кинула слухавку. Того ж вечора розповіла чоловікові про вчинок його мами. Від також був здивований. 

Але найбільше мене болить серце за синочка. Адже він почав розпитувати за справжню маму і мені довелося розповісти правду. Звісно, колись цей день би настав, але у такому більш свідомому віці. 

Так розлютилася на свекруху, що заборонила їй взагалі приходити у гості та бачитися з Ростиком. І не хочу, аби вона потім ще приходила на виписку у пологовий. 

Нехай ця ситуація навчить її тримати рота на замку. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector